PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YOLCU AİRBAG ÇATLAĞI

ByMc
26/09/2017, 18:21
Arkadaşlar Merhaba.

Yaklaşık 2 aydır aracımdaki airbag çatlağının servis tarafından ücretsiz yapılması için uğraşıyorum malesef bir çözüm yolu bulamadım.Hala söledikleri %40 ın benim tarafımdan karşılanması oldu .
Sizlerden ricam konuyu hukuki yoldan çözen var ise bana emsal teşkil etmesi açısından evraklarının yollayabilirlermi. Yargıtay kararı bu konuda çok önemliymiş avukatla görüşmem sonucu bunu söyledi.
Birde ücretsiz değişim yaptıran arkadaşlarımızın plakalarını ve hatırlıyorlarsa değişim tarihlerini (veya yaklaşık değişim tarihlerini) benimle paylaşmalarını istiyorum. Malesef konu yargı dışında çözülemeyecek .
Bende mahkemeye vermeye karar verdim. Bu adamların lakayit tavırları sattıkları malın arkasında durmamamları hepimizin canını sıkmıştır.

Bu yüzden bütün arkadaşların konuyla alakalı yardımlarını ve değerli yorumlarını bekliyorum . Şimdiden teşekkürler.

edll
27/09/2017, 01:29
bunun için çok konu açıldı ve sorduğunuz evraklarda onlardan birinin içinde var.

cakalsariii
27/09/2017, 08:01
Bymc konu ile alakali bi sonuc alabildijmi ayni olay bende mevcut

LG-D855 cihazımdan gönderildi

ByMc
27/09/2017, 11:28
teşekkürler yorumunuz için araştırıyorum ancak ulaşamadım malesef

ByMc
27/09/2017, 11:29
Bymc konu ile alakali bi sonuc alabildijmi ayni olay bende mevcut

artık mahkemeyle çözücez muhtemelen firma kabul etmiyor

cakalsariii
27/09/2017, 12:21
artık mahkemeyle çözücez muhtemelen firma kabul etmiyorBen vermeye dusunuyorum mahkemeye emsalleri var nihayetinde

ByMc
27/09/2017, 13:49
Ben vermeye dusunuyorum mahkemeye emsalleri var nihayetinde

Doğrusuda mahkemeye vermek . İşi garantileme adına yargıtay kararı bulabilirsek çok daha rahat bir dava olucak şu an yargutay kararı araştırıyorum. Sizde herhangibir bilgiye ulaştığınızda paylaşırsanız çok iyi olur ben bulduğum dökümanları isteyenle paylaşacam zaten

KALAN62
10/07/2020, 08:41
arkadaşlar elinde mahkeme evrakı olan varsa bana da yollaya bilir mi bide çözüme ulaşan oldu mu lütfen bu konuda dönüş yapa bilrmisiniz