PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Birmot'dan çektigim nedir?

cakabo80
08/01/2008, 16:37
gecen hafta gp'im ile ufak bir kaza atlattım. arabayı izmir birmottan aldıgımdan dolayı hep izmir birmotun servisini kullanıyordum. Arabayı goturdugumde servis görevlisi Ferit Adlan en geç 3 gun içinde arabayı teslim edebileceklerini bu surenin 1 gun daha aksayabilecegini soyledi. Bende hem serviste hem gp'min hem olagan bakımını yaptırırm hemde kazadan dolayı hasarımı tamir ettiririm diyerekten arabayı bıraktım . 2. günü sonunda servisi aradıgımda hala kasko expertinin gelmedigini yarın gelecegini soylediler. 3. gunu sabahı aradıgımda expertin aksam gelecegini soylediler. Bende kasko şirketimi aradım ve expert durumunu sordum. İşin gercegi expert 1. gun gelmiş ve arabayı izmir birmotta bulamamıslar. 2. gun expert geldiginde Ferit bey yerinde degilmiş ve yerine bakan adamlar arbayı tekrar bulamamıs . 3 gun expert geldi ve ben arabamın ne zaman yapılıcagını sordugumda bana verilen tarih 1.5 ay sonra idi. Servis muduru Cetin beye şikayetimi bildirdigimde onunda Ferit beyden farklı olmadıgını gordum. Cok sinirlendim ve arabamı geri aldım. Merkez servise arabamı goturecegim.
Lafın kısası İzmir birmotu kimseye tavsiye etmem. Müşteriye yalan beyenatlar yapıyorlar. Teslim ettigimiz arabayı bulmaktan bile acizler. Bu servis benim GP'mi hak etmiyor. Keşke bu bayiden degilde baska bir bayiden alsamısım pişmanım

OzzY
08/01/2008, 19:52
Kurtuluş beye forumdan olduğunuzu söylerseniz elinden geleni yapıcaktır.

Genius
08/01/2008, 20:25
gecen hafta gp'im ile ufak bir kaza atlattım. arabayı izmir birmottan aldıgımdan dolayı hep izmir birmotun servisini kullanıyordum. Arabayı goturdugumde servis görevlisi Ferit Adlan en geç 3 gun içinde arabayı teslim edebileceklerini bu surenin 1 gun daha aksayabilecegini soyledi. Bende hem serviste hem gp'min hem olagan bakımını yaptırırm hemde kazadan dolayı hasarımı tamir ettiririm diyerekten arabayı bıraktım . 2. günü sonunda servisi aradıgımda hala kasko expertinin gelmedigini yarın gelecegini soylediler. 3. gunu sabahı aradıgımda expertin aksam gelecegini soylediler. Bende kasko şirketimi aradım ve expert durumunu sordum. İşin gercegi expert 1. gun gelmiş ve arabayı izmir birmotta bulamamıslar. 2. gun expert geldiginde Ferit bey yerinde degilmiş ve yerine bakan adamlar arbayı tekrar bulamamıs . 3 gun expert geldi ve ben arabamın ne zaman yapılıcagını sordugumda bana verilen tarih 1.5 ay sonra idi. Servis muduru Cetin beye şikayetimi bildirdigimde onunda Ferit beyden farklı olmadıgını gordum. Cok sinirlendim ve arabamı geri aldım. Merkez servise arabamı goturecegim.
Lafın kısası İzmir birmotu kimseye tavsiye etmem. Müşteriye yalan beyenatlar yapıyorlar. Teslim ettigimiz arabayı bulmaktan bile acizler. Bu servis benim GP'mi hak etmiyor. Keşke bu bayiden degilde baska bir bayiden alsamısım pişmanım

Sigorta experinin size o kadar uzun bir süre verme gibi bir şansı yok, bu kadar absürt bir süre verdiklerinde experle muhatap bile olmayın direk bölge müdürlüğüne müracat edin, müşteri hizmetlerini aradığınızda sizi bölge müdürlüğüne yönlendireceklerdir. Exper mümkün olan en kısa sürede aracın hasarını tespit edip tamiri başlatmak zorundadır. Genellikle experler 2 gün bilemediniz 3 gün içinde aracınızdaki hasar tespitini gerçekleştirip işlemleri başlatırlar. Eğer zamanınız müsaitse expertiz raporu hazırlanırken aracınızın başında olmaya çalışın, bunun aksini sizden isteyemezler ;) sonuçta araç sizin, hizmeti alacak sizsiniz. Aracın serviste bulunamayışı ise başka bir muamma, onuda yapamayacaklarsa geriye ne kalıyor ???

ZaMBroTTa_1903
08/01/2008, 23:14
İzmirde en iyi yer merkez servis hocam, şu ana kadar arabasını goturen herkes memnun kaldı ordan ben dahil...

cakabo80
22/01/2008, 17:47
merkez servise gittim rahat ettim. herkese öneririm

Genius
25/01/2008, 11:23
Geçen kontrol için Birmot'a gittim. Öğleden sonraya arabayı hazırladılar, bir hafta sonrada memnun kaldınız mı diye aradılar :S

ümit yanardağ
25/01/2008, 21:50
canım kardeşim büyük geçmiş olsun.servis konusunda bende aynı şeyleri sizlerden önce yaşadım ama kimse pek dikkate almadı.insanın başına gelince anlıyor.izmirdeki en doğru servis merkez zaten oda bozulursa bu arabayı satacağım.....yada bornova sanayiye götüreceğim daha iyi yapıyorlar...

GP_Ts_Ist
26/01/2008, 00:05
Buyuk gecmis olsun...Buyuk badire atlasmissiniz. Islerin nihayetinde yoluna girmis olmasi guzel. Bu tarz servisleri sikayet edecek merci neresidir? Bence yasadiklarinizi iletin ...Belki kendilerine ceki duzen verirler...Rezalet ..Baska bir sey diyemiyorum...

mgraf
26/01/2008, 00:06
bence bi yanlış anlama vardır.şb müd.ahmet beyle görüşmenizi öneririm

firefly
19/02/2008, 23:04
arkadaşlar aynı sorundan bende antalya balabanlardan şikayetçiyim. onlarda araba için bir hafta dediler 1 15 günde teslim ettiler.teslm aldıktan sonrada 3-4 defa daha gittim eksikleri yaptırmak için.hala bile şüpeliyim araçtan sanki önde eksik parçalar var gibi geliyo:)

Ah-MeT
20/02/2008, 08:18
gecmiş olsun can:(

Alp
20/02/2008, 16:41
Çok geçmiş olsun kardeşim.
Maalesef bu bir türkiye gerçeği kimsenin umurunda değil senden başka takip etmezsen 1 değil 3 ayda bile zor çıkar.
Kolay gelsin.

Cnyt01
21/02/2008, 00:04
ya o deılde 1.5 ayda ne cıkıyor... pert araba toplanır 1 ayda.