PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : No source available sorunu nasıl giderilir?

ademtahir
05/09/2017, 15:40
punto evo aracım da media tuşuna basınca no source available yazısı çıkıyor içindeki cd tam uç noktaya kadar geliyor geri gidiyor ne yapmak gerekir? ilgili arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

slmgns
05/09/2017, 16:49
Başka bir cdnin ucunu teybe sokar gibi az bir şey ucunu ittirin daha sonra eject tuşu ile cdyi çıkartma tuşuna basın elinizdeki cd ile teyp içindeki cd yi çıkarırsınız teyp ikisini birden ittirecek boş cd yi diğerini çıkartmak için kullanacağız benim teypde bazen öyle kafayı yiyor ben böyle çıkarıyorum.

edll
05/09/2017, 20:05
Başka bir cdnin ucunu teybe sokar gibi az bir şey ucunu ittirin daha sonra eject tuşu ile cdyi çıkartma tuşuna basın elinizdeki cd ile teyp içindeki cd yi çıkarırsınız teyp ikisini birden ittirecek boş cd yi diğerini çıkartmak için kullanacağız benim teypde bazen öyle kafayı yiyor ben böyle çıkarıyorum.

güzel fikir. birgün mutlaka biyerlerde lazım olacak bir bilgi. teşekkürler.

ademtahir
10/09/2017, 09:44

Dediğiniz taktikle içinde 2 cd varmış çıkardım lakin media tuşuna basınca aynı hatayı yine veriyor.