PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hız sabitleme

szgnpnt
30/08/2017, 18:21
Bugün aracımın gösterge panelinde hız sabitleme göstergesi olduğunu ve bununda tesisatin ve beynin buna hazır olduğunh gösterdiğini öğrendim. Adana ya da çevre illerde örnek maraş Antep Mersin bun konuda bana yardımcı olabilecek birileri var mı yaptırmayı düşünüyorum ?

HTC One_M8 Eye cihazımdan gönderildi

arenas
30/08/2017, 19:25
Nasıl öğrendiniz acaba?
Ben de kendi aracımda göstergede ışık var mı yok mu merak ediyorum da

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

szgnpnt
30/08/2017, 19:31
Nasıl öğrendiniz acaba?
Ben de kendi aracımda göstergede ışık var mı yok mu merak ediyorum da

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiCity göstergesinin hemen altında yuvarlak boş bi gösterge vardı bugün güneş vururken oraya dikkatle baktım pasif durumda hız sabitleyici amblemi vardı. Forumdan zafer hocama sordum tesisatın olduğunu kablolamanin olduğun söyledi

Fatih181
30/08/2017, 19:34
Tum gostergelerde cc var fakat tesisat hepsinde olmayabiliyor

volkan1065
30/08/2017, 19:49
City göstergesinin hemen altında yuvarlak boş bi gösterge vardı bugün güneş vururken oraya dikkatle baktım pasif durumda hız sabitleyici amblemi vardı. Forumdan zafer hocama sordum tesisatın olduğunu kablolamanin olduğun söyledi

Aracınız kaç model hangi donanım. Grande ise gösterge iki satırmı yoksa 3 satırmı. Herpuntoda tesisat hazır olmuyor. Sıgorta panelinin altındaki D soketinden kablo çekmek gerekiyor. Ayrıca Göstergedeki cruzz işaretinin altında da bazı versyionlarda led olmayabiliyor.

Normalinde sadece alt yapı mevcut ama tesisat çekme ve aktif etme işlemleri gerekebiliyor. Dynamıc long gibi versiyonların çoğunda direksiyon soketine kadar tesisat hazır olur.

szgnpnt
30/08/2017, 20:18
Aracınız kaç model hangi donanım. Grande ise gösterge iki satırmı yoksa 3 satırmı. Herpuntoda tesisat hazır olmuyor. Sıgorta panelinin altındaki D soketinden kablo çekmek gerekiyor. Ayrıca Göstergedeki cruzz işaretinin altında da bazı versyionlarda led olmayabiliyor.

Normalinde sadece alt yapı mevcut ama tesisat çekme ve aktif etme işlemleri gerekebiliyor. Dynamıc long gibi versiyonların çoğunda direksiyon soketine kadar tesisat hazır olur.Aracım 2013 model 1.3 multijet pop punto. iki satır gosterge galiba

volkan1065
30/08/2017, 20:22
2013 model araçta yanar. Tesisat olarak yüksek ihtimal sadece 10 numaralı ucta şase vardır. D soketinden kablo çekmek gerekebilir. Ama işiniz basit ister orjinal kol isterse peguet kolu yada daha basiti butonlar ile yaptırabilrisiniz.

szgnpnt
30/08/2017, 20:24
2013 model araçta yanar. Tesisat olarak yüksek ihtimal sadece 10 numaralı ucta şase vardır. D soketinden kablo çekmek gerekebilir. Ama işiniz basit ister orjinal kol isterse peguet kolu yada daha basiti butonlar ile yaptırabilrisiniz.Kendimiz yapabilirmiyiz. Orjinal kol değil de Peugeot kolu oluyor sanırım.

Fatih181
30/08/2017, 20:27
Kendimiz yapabilirmiyiz. Orjinal kol değil de Peugeot kolu oluyor sanırım.

Volkan usta el attiysa olur merak etme [emoji1531]

volkan1065
30/08/2017, 21:39
Olur tabiki önemli olan el becerisi peguet kolu nu modifiye edip cruzz direnç devresini kendiniz hazırlayabilirsiniz yada hazirini isteyebilirsiniz. Ben dahil forumda bir kaç kişi yapıyor. Onun dışında modifiyeli elm 327 ile sadece aktif edilmesi gerekiyor