PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Ön göğüs çatlağı

ByMc
18/08/2017, 13:08
Arkadaşlar yaklaşık 15 gündür yaptığım araştırmalar sonucundan gördüm ki punto evo ve grande puntolarda ön göğüs çatlağı araçların %90 nında var veya oluşacak. Bu konu ile ilgili Servisten ücretsiz yaptıran arkadaşlarımızın nasıl bir yol izlediğini plakalarını ve hangi serviste yaptıklarını yazarlar ise çok yardımınız olucak. Çünkü 15 gündür uğraşıyorum ön yolcu airbag üstü çatlağıyla ilgili hala söledikleri %60 firma %40 sizin ödemeniz yönende oldu sonucu değiştiremedim. Acaba bizmi birşeyleri yanlış yapıyoruz.Yardımcı olan ve olucak olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

Not : Bu arada parça ücreti ve değişim bedelinin tamamının yaklaşık 6 bin tl civarında dediler.

fawori
18/08/2017, 13:43
Size tavsiyem odediginiz herseyin yazili belgesini alin hakem heyetlerine basvurun kanunen sıkıştırmak lazım bunları hodri meydan artık.

LG-H815 cihazımdan gönderildi

turksaffetmez
18/08/2017, 21:09
Bugün bende görünce şok oldum, aracın fotoları servis çekip yolladı bakalım ne diyecekler.. bana da muhtemelen olumsuz yanıt gelecek sonraki aşamada neler yapılabilir bu konuda ben de meraktayım..

ynsayrd
05/10/2017, 16:54
Acaba nasıl sonuçlandırdınız bu durumu benimde henüz geldi başıma

erdem7506
05/10/2017, 17:55
geçen sene bu dönemler fiat çağrı merkezini aradım en yakın servisten randevu verdiler ataşehir birmot servisiydi randevuya gittim aracın fotolarını çekip bilgileri merkeze göndereceklerini söyledir ortalama 7-10 gün sonra arayıp parça beklediklerini değişimin onaylandığını söylediler iki hafta sonraya randevu verdiler götürüp aracı bıraktım akşamda teslim aldım göğüsü komple değiştirmişlerdi bir sorunda yaşamadım

06 BD 7506 erdem alkan ataşehir birmotta değişti sadece sağ ön çamurluk boyalı servis kayıtı 2010 senesinden sonra hiç yok araç 235 bin km'de

inşallah örnek teşkil eder

erdem7506
05/10/2017, 17:55
araç 2007 model 1.4 fire active g.punto