PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagaj Kapağı Sert Kapanmasına Çözüm Önerisi?

hakiee
16/08/2017, 18:11
Merhaba,

Bagaj kapağı bizim araçlarda malum çok sert kapanıyor. Bunun daha yumuşak ve tok kapanması için aklına bir şey gelen veya uygulayan var mı acaba?

halilimo
16/08/2017, 23:45
Kapaga yalitim yapin tok okur elinizlede yavasca birakirsaniz yavas kapanir care bu:D

Burakbyc
17/08/2017, 01:19
Amortisörleri değiştirmek yararlı olabilir.

punto1414
17/08/2017, 10:24
ben kapatırken sorun olmuyorda,başkası kapatırken kapansın diye bi ittiriyo ahaa diyorumm araba kırıldı :D kapağı ilk önce aşağı indirip yavaşça bıraktığında zaten kapanıyor ama bilmeyen birisi kapağı yukarıdan bi sallıyooo

Zafer92
17/08/2017, 11:04
ben kapatırken sorun olmuyorda,başkası kapatırken kapansın diye bi ittiriyo ahaa diyorumm araba kırıldı :D kapağı ilk önce aşağı indirip yavaşça bıraktığında zaten kapanıyor ama bilmeyen birisi kapağı yukarıdan bi sallıyooo

Hiç sorma kimseye kapattırmıyorum yemin ederim. Geçenlerde biri bir kapattı dedim araba gitti. Tövbe dedim bir daha kimseye kapattırmam valla

fotobelit
17/08/2017, 11:23
Özellikle Avm lere girerken arama yapan güvenlikçilerden çok çekiyoruz :) ...özellikle camlar kapalıyken extra ses yapıyor...

erdem7506
17/08/2017, 14:25
bagaj kapağının iç tarafında sağda ve solda bulunan iki adet plastik vida tarzında kauçuk malzeme var aslında onlar bagajın sert kapanmasını engelliyor onlar gevşediği için işlevini yerine getiremiyor o iki adet plastiği elinizle vida sıkar gibi güzelce sıkın ve t bıçağıyla bir veya iki diş kesin sonrasında daha yumuşak kapanacaktır.