PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gp T-jet sports arka hoperlor körük ebatları

Salih berberoglu
07/08/2017, 23:54
Merhaba arkadaşlar;
Konuyu actigim yer doğrumu bilemedim kusura bakmayın.
Aracımın arka hoparlör koruklerini degsitirmem lazim sökmek te çok zahmetli kapı olmadığı için acaba ebatlar hakkında bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim. Koltukların sökülmesi gerek 2 kere iş yapmak istemedim. Bilginize sunuyorum.

fencolic
08/08/2017, 09:23
Merhaba arkadaşlar;
Konuyu actigim yer doğrumu bilemedim kusura bakmayın.
Aracımın arka hoparlör koruklerini degsitirmem lazim sökmek te çok zahmetli kapı olmadığı için acaba ebatlar hakkında bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim. Koltukların sökülmesi gerek 2 kere iş yapmak istemedim. Bilginize sunuyorum.orijinali 13 cm. ama 16 cm de sığabiliyor yuvaya.

Salih berberoglu
08/08/2017, 12:26
orijinali 13 cm. ama 16 cm de sığabiliyor yuvaya.Büyük ihtimalle hala orijinal takılıdır sanıyorum 13cm lik körük alırsam olur galiba dimi ?

edll
08/08/2017, 13:54
Büyük ihtimalle hala orijinal takılıdır sanıyorum 13cm lik körük alırsam olur galiba dimi ?

yapmışken 16 cm takmalı. madem okadar zahmete gireceksin.

Salih berberoglu
08/08/2017, 15:20
16 cm körük büyük gelmez mi acaba. Bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın. Faydası ne olur 16 takarsam ?

edll
08/08/2017, 15:34
16 cm körük büyük gelmez mi acaba. Bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın. Faydası ne olur 16 takarsam ?

16cm kasnakla oturtuyorlar hep. daha net daha iyi ses alırsın.

kabrero
06/09/2017, 16:50
merhaba, bu yoruma dayanarak bir cift 16 cm hoparlor satin aldim. bugun elektrikciye goturdugumde 16 cm nin bunlara buyuk oldugunu, 13 cm olan orjinalini takmazsak cam acilirken sikinti cikacagini ve hoparlore degecegini belirtti.

mesajinizda belirttiginiz kasnakla oturtma nasil oluyor, biraz bahseder misiniz? urunu degistirmek istemiyorum, ustalara anlatmaya calisayim

Salih berberoglu
09/09/2017, 03:08
merhaba, bu yoruma dayanarak bir cift 16 cm hoparlor satin aldim. bugun elektrikciye goturdugumde 16 cm nin bunlara buyuk oldugunu, 13 cm olan orjinalini takmazsak cam acilirken sikinti cikacagini ve hoparlore degecegini belirtti.

mesajinizda belirttiginiz kasnakla oturtma nasil oluyor, biraz bahseder misiniz? urunu degistirmek istemiyorum, ustalara anlatmaya calisayimŞimdi eğer yanlış anlamadıysam ilk mesajımda ben körük sordum cevaplarda körük olarak geldi. Bendeki olay hoparlörlerim sağlam fakat körüklerse yırtılmış olmasıydı. Acaba yanlış anlaşılma durumumu oldu acaba. Acaba net bi cevap alma şansımız varmı bu konu için.

LG-D855 cihazımdan gönderildi

edll
09/09/2017, 08:23
Şimdi eğer yanlış anlamadıysam ilk mesajımda ben körük sordum cevaplarda körük olarak geldi. Bendeki olay hoparlörlerim sağlam fakat körüklerse yırtılmış olmasıydı. Acaba yanlış anlaşılma durumumu oldu acaba. Acaba net bi cevap alma şansımız varmı bu konu için.

LG-D855 cihazımdan gönderildi

13 cm yerine 16 cm hoparlör arkalara olabiliyor konusu seninle alakalı değil. sadece körük değiştirmek istiyorsan 13 cm olan hoparlörüne 13cm körükle değişim yapman gerekir. bu işle uğraşanlar ve sadece körük kısmını değişen yerler var.
arkadaşların söylediği ise arka hoparlörü komple değiştirmek isteyenler için arkalarda orjinalinde 13cm hoparlör varken 16cn lik hoparlöründe olabilmesi.
körük değişimi için körük çeşit ve fiyat bilgisi olarak : https://sesistanbul.net/65-en-ucuz-hoparlor-koruk-cesitleri-fiyatlari-fiyatlari

kasnakla 16cm olabilir dediğimiz kasnak : https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/oto-hoparlor-kasnak-16cm-orjinal-2-adet-296235695