PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Baskı balata değişimi

iko08
27/07/2017, 08:49
baskı balatam bitmek üzere arabam 11000 de ankara da bildiğiniz usta varmı teşekürler

volkan1065
27/07/2017, 08:59
baskı balatam bitmek üzere arabam 11000 de ankara da bildiğiniz usta varmı teşekürler

Araj kaç maodel dizlemi benzilimi. Kavaklıdere FIAT yetkili servisine gidip forum aracılığı ile geldiğinizi belirtin. orada Servsi müdürü Müslüm Abiden fiyat alın.

Modonur
27/07/2017, 09:41
Servise vereceğiniz paraya sanayide 2 kere baskı balata değiştirirsiniz. Ünlü otodan parçayı alın ustanıza değiştirin.

volkan1065
27/07/2017, 09:46
Servise vereceğiniz paraya sanayide 2 kere baskı balata değiştirirsiniz. Ünlü otodan parçayı alın ustanıza değiştirin.

Kavaklıderede 2016 Eylül ayında 450 TL ye baskı balata değiştirdim. 1.3 multijet. kampanya ve indirimler oluyor sormakta fayda var. Sanayide bile bu fiyata zor değiştiriliyor.

Modonur
27/07/2017, 15:22
Kavaklıdere forumda abartıldığı kadar işini iyi yapan servis değil, lokal boya için aracımı götürdüm pişman oldum bana arabamı leş gibi çamur içinde teslim etmelerinimi söylesem, boyanın amatörce olmasını mı söylesem, boyaya verdim aracın stop köşelerini kırmışlar. Ben kesinlikle o servisi tavsiye etmiyorum.

volkan1065
27/07/2017, 15:35
Kavaklıdere forumda abartıldığı kadar işini iyi yapan servis değil, lokal boya için aracımı götürdüm pişman oldum bana arabamı leş gibi çamur içinde teslim etmelerinimi söylesem, boyanın amatörce olmasını mı söylesem, boyaya verdim aracın stop köşelerini kırmışlar. Ben kesinlikle o servisi tavsiye etmiyorum.

Bu dediğinize katılmıyorum. Forumun çoğunluğu memnun. Bende aracımın bende kaldığı sürede bakımlarını hep kavaklıderede yaptırdım. Arkadaşımda kavaklıderede yaptırıyor oda memnun. karabükten bir çok egea kavaklıdereye gidiyor. O kadar iyi değilse sabah 8 de heralde servisin kapısında oluşan kuyruk ekmek kuyruğu :D

khanjar
27/07/2017, 15:45
kavaklıdere servis bence de çok fazla büyütülen bir servis..
ben şaşmaz'daki emci oto'yu öneriyorum

Modonur
27/07/2017, 16:03
2 kere gittim kavaklıdereye ikiside hüsran özellikle boya konusunda önerdiğim bi yer değil, müşteri memnuniyeti bence çok kötü . Sabah 8 de teslim ettim sıra kuyruk vs görmedim.

volkan1065
27/07/2017, 16:19
Bence sizin sorununuz kavaklıdere ile Göğüs muhabbetinden. Onun için fazla yoruma gerek yok.

Modonur
27/07/2017, 16:24
Benim sorunum lokal boya yorumlarımı okuduysanız, insanları yanlış bilgilendirmeyin ben müşteri olarak gittim ve olumsuzlukları arkadaşları bilgilendirmek için yazıyorum doğal olarak. Servis çalışanı gibi savunmanıza gerek olmadığını düşünüyorum.

volkan1065
27/07/2017, 16:52
Benim sorunum lokal boya yorumlarımı okuduysanız, insanları yanlış bilgilendirmeyin ben müşteri olarak gittim ve olumsuzlukları arkadaşları bilgilendirmek için yazıyorum doğal olarak. Servis çalışanı gibi savunmanıza gerek olmadığını düşünüyorum.

Merak etmeyin servis çalışanı değilim. İki defa servise gittiniz bir tanesi kırık stop lambaınza yakın yerdeki lokal boya diğeride göğüs değişimi. Neyse konu dağılıyor.

vdemirtas
31/07/2017, 12:57
baskı balatayı kaç bin km de bir değiştirmek gerekiyor?

fawori
31/07/2017, 23:45
baskı balata kullanım ile alakalıdır bir periyodu yoktur 100 km. sonrada sıyırabilirsin kavaklıdere'den gidin fiyat alın orj parça olmak kaydı ile sanayiden de fiyat alın zaten kavaklıdere'ye gidersiniz ben de triger baskı ve tüm bakımları severek burda yaptırırım kavaklıdere candır gerisi heyecan