PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi lpg kiti acil yardım lazım

zytpyrt
26/07/2017, 14:48
Merhaba arkadaslar;

Aracim 2011 punto evo 1.4 dynamic 77bg start stop lpg tataktirmayi kafaya koydum fakat problem var yardim lazim atiker in atik fast serisi uygun dediler 1250 tl atart stop uyumlu imis. Bir de ust kit olan atiker gold serisi varmis oda 1700 tl ustalar gold tavsiye ediyor ama farketmez diyorlar. sizce aralarindaki fark 450 degermi hangisi daha iyi olur sorun cikartmaz ucuz olan iyiyse kullanan varsa goruslerini yazarsa memnun olurum pahali olan da ayni sekilde yarsimci olursa sevinirim. Ustalar aralarindaki fark icin pek bir sey solemiyorlar bilen varsa aydinlatsin beni lutfen.

rohan
26/07/2017, 16:44
ben 17.000 km dir atiker atik fast kullanıyorum.. Gayet uygun ve uyumlu... Grand gereksiz çünkü 1.4 fire motor basit bir motor.
Ancak en önemlisi montaj ustası.... Yetkili bayii olmasına dikkat edin...
Bana bayii olduğunu söyleyen firmanın bayii olmadığını ben sonradan öğrendim ve garanti onaylanması ile alakalı sorun yaşadım.....

feyzullah
26/07/2017, 20:42
Düzgün usta fast ile harikalar yaratacaktır. Goldun yazılımı ve enjektörleri daha iyi. Ancak fire motorun gereksinimlerini ziyadesiyle karşıladığından biraz lüks olur gold. Ben gold kullanıyorum 45000 km oldu hala ilk günkü gibi hiçbir sorun yok. Usta iyi kit iyi sonuç mükemmel.