PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dış sıcaklık göstergesi hakkında.

basgaza
05/01/2008, 22:46
Merhaba Arkadaşlar,

Foruma yeni katıldım çünkü bugün 1.3 multijet active 75 bg grande puntom oldu :)

Size sormak istediğim iki konu var?

1.si aracı teslim almadan kontrolleri yapılmadan çalıştırdığımda yol bilgisayarı ekranında ısı göstergesi -- C şeklinde bir ikaz verip normale döndü. bugün teslim aldığımda ise 2 satırlı ekran olup ısı göstergesi yok normal olarak. benim sormak istediğim acaba ısı sensörü bu araçta var da 2 satırlı ekran yüzünden mi görünmüyor ve serviste göstertebilir miyim?

2.si aracın 2 senelik garantisini 500ytl daha verip 5 yıla çıkartmak dizel bir araç olduğunu düşünerek mantıklı mı sizce?

şimdiden cevaplar için teşekkürler..

ekorkut
05/01/2008, 22:54
Selamlar...Benim bu zamana kadar okuduklarımdan anladığım 2 satırlı yol bilgisayarında ısı göstergesi mevcut degil. Fakat bir arkadaş ta en son satın aldığı 2 satırlı bilgisayarlı aracında menü içinde gezip de sıcaklığı görebildiğini belirtmiş. Ama genel kural şu ki 3 satıda sıcaklık göstergesi var 2 satırda yok.
Bu arada arabanı keşke Aralık ayında alsaydın sen de benim gibi. Aralık ayında garanti standart olarak 5 sene olarak verildi. Neyse güzel güle kullan hayırlı uğurlu olsun aracın.

biloGP
05/01/2008, 22:55
öncelikle hoşgeldiniz.. bende punto yok, dolayısıyla yardımcı olamıyacağım.. ama bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır.. aracınız hayırlı olsun..

misli1
06/01/2008, 09:24
Araçın hayırlı olsun, eğer sağ dış aynanın altında kücük siyah bir çıkıntı varsa o zaman yol bilgisayarında dış ısı göstergesi vardır.