PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2012 model fıat lınea emotıon 1.6 blu-me ve usb yardım lazım

xganix
23/06/2017, 22:57
babam bu aracı geçen ay almış evde yoktum geldm baktım dizel araç iyi güzel hoş yalnız blu-me diye birşey yazıyor arka cam da neymiş filan merak ettim nette araştırdım iyi birşeye benziyor yalnız bir türlü çalışmıyor hiç bir ayar kısmı giremedim her yeri kurcalım düğmelerin :D uzun arayışlar ile torpidoya saklanan usb girişi de buldum içine mp3 yükledim usb takıyorum ama hiç tepki yok radyo çalıyor paso usb geçmiyor usb yazan bi ayar da bulamadım menülerin de ne yapmam lazım

timbaz
23/06/2017, 23:10
KULLANIM KLAVUZLARI (https://www.fiat.com.tr/modeller/sayfalar/KullanimKlavuzlari.aspx)
Eger yok ise
Buradan blue me klavuzunu vs indirmenizi tavsiye ederim...

xganix
23/06/2017, 23:17
KULLANIM KLAVUZLARI (https://www.fiat.com.tr/modeller/sayfalar/KullanimKlavuzlari.aspx)
Eger yok ise
Buradan blue me klavuzunu vs indirmenizi tavsiye ederim...

buradan derken tmm tıklamak lazmmış :D

xganix
24/06/2017, 14:00
valla indirdim ne diorsa yapıyorum ama sıkıntı usb girişinde galiba takılıyorum usb yi hiç tepki yok ekran da filan bi yazı çıkmıyor

timbaz
24/06/2017, 14:02
Cihazin soket baglantisi ve hattina bakin derim.. bosta kablo vs var mi vs...

dz9727
24/06/2017, 16:38
Aracınızın km nin yazdığı yer yanıp sönüyor mu yoksa sabit mi ?

Torpidonun içindeki usb girişinin yanlarında ışık yanması gerekir eğer yanmıyorsa usb nin bulunduğu beyni söküp üstündeki soketlere bakın hepsi takılımı veya yerinden oynamış mı diye soketler takılı ve hala ışık yanmıyorsa tesisat kontrol edilmeli . Işıklarınız yanıyorsa sorun yazılımsaldır servise gitmeniz gerekir .

xganix
24/06/2017, 17:07
Aracınızın km nin yazdığı yer yanıp sönüyor mu yoksa sabit mi ?

Torpidonun içindeki usb girişinin yanlarında ışık yanması gerekir eğer yanmıyorsa usb nin bulunduğu beyni söküp üstündeki soketlere bakın hepsi takılımı veya yerinden oynamış mı diye soketler takılı ve hala ışık yanmıyorsa tesisat kontrol edilmeli . Işıklarınız yanıyorsa sorun yazılımsaldır servise gitmeniz gerekir .

aynen km yanıp sönüyor usb girişi yanlarında da ışık filan yanmıyor zaten belki ışıksız modeldir bilmiyorum sökme işi de geri toplayamyız diye girmedim hiç .D

Puntocu kemal
24/06/2017, 23:26
Fiat usb yi çok kolay ulaşılan ergonomik bir yere koyduğu için ışıksız model yapmadı bildiğim kadarıyla :)

Blue me beynini önde iki alyan vida tutuyor bu vidaları söktüğünüzde beyini öne doğru çekip çıkarıyorsunuz soketler zaten beyinin üst kısmında oluyor işlem çok kolay teyp çalışıyor değil mi.

xganix
25/06/2017, 02:23
Fiat usb yi çok kolay ulaşılan ergonomik bir yere koyduğu için ışıksız model yapmadı bildiğim kadarıyla :)

Blue me beynini önde iki alyan vida tutuyor bu vidaları söktüğünüzde beyini öne doğru çekip çıkarıyorsunuz soketler zaten beyinin üst kısmında oluyor işlem çok kolay teyp çalışıyor değil mi.

radyo da bir sıkıntı yok yalnız cd taktım mp3 cd si onu görmedi cd yi de geri vermedi şu bayram geçsnde sökecem bakcam şimdi yanlış bişi yaparız sigorta filan yanar olmadık çalışmaz söylenenler deyecez bakalım olmadı elektirkçi gitcem