PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vites topuzu dönüyor

cucuko
18/06/2017, 18:20
Slm,
kendi orijinal deri topuzu derisi soyulunca plastil malzemeden başka bir topuz aldım taktım ama topuz fazla dönüyor ( vidalanıyor ) ve el kavrama yeri ve vites yazıları yanda kalacak şekilde ancak sağlam vidalanıyor.

Vites topuzunun vidalanacak demir çubuga bant doladım olmadı... Ne yapsam da vites düz olarak sıkışarak sabitlense bilemiyorum. Yamuk şekilde kullanıyorum ama görüntüsü komik oluyor

timbaz
18/06/2017, 18:30
Topuzun icine veya milin ucuna sert bir parca koyarsaniz yonunu duzfun konuma getirebilirsiniz.. vok eksik durursa biraz zorlayarak duzgun konuma getirme.. yine fazla donerse biraz daha kalin uygulama..
ben ilk mobilya ayaklarina yapistirilan kece kullanmistim.. sonra sert plastik..

volkan1065
18/06/2017, 20:24
Orjinal topuzu deri ile kaplatin 50 TL falan. Yeni topuzun içine plastik sert bir malzeme koyarak sıkın istediğiniz yöne ayar olur.

xzamazingox
19/06/2017, 23:55
Benim aracım 2009 model active donanım topuz deri değil fakat benim de son zamanlarda gevşeme yapmaya başladı sıktığım zaman saat 2 yönünde sabitleniyor olması gereken konumdan 40 derece civarı sağa dönük duruyor