PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seyir halindeyken stop etme

Hassan66
23/05/2017, 21:24
2006 fire active aracım geçen hafta seyir halindeyken stop etti 😁😁 korktum yağ ve motor lambası yandı ama sonra aç kapa yapınca sondu ve yola devam ettim 🤔 Sebep ne olabilir

feyzullah
23/05/2017, 22:24
Geçmiş olsun lpg varsa zengin-fakir karışımdan dolayı olabilir. Düzgün bir ayarla sorun giderilebilir.

Hassan66
24/05/2017, 01:54
😁😁👍🏼 aynen öyle lpg var ayarları düzgün dedi LPG'ci ustam ama . Yinede tekrar baktırmak gerekir

feyzullah
24/05/2017, 07:41
😁😁👍🏼 aynen öyle lpg var ayarları düzgün dedi LPG'ci ustam ama . Yinede tekrar baktırmak gerekir
Daha profesyonel bir yere gösterdiğinizde ayarlarınızın düzgün olmadığını göreceksiniz.

rohan
24/05/2017, 09:15
Aynı sorun bende de var... Işıkta duracakken yavaşladığımda ve ya köşeyi dönerken yavaşladığımda stop ediyordu....
Bir çok yere gittim.... Sonunda lpg kaynaklı olduğu kesinleşince atikerin yetkili bayiisine gittim...
Ve gaz ayarlarından olduğu ortaya çıktı....
Kendi lpg ustam gerçek atiker bayiisi değilmiş meğer. Sistemi de korsan takmış... Dolayısı ile ayar yaptığı yazılım da korsan olunca ayarlar düzgün olmamış...
1500 km oldu şimdilik tekrarlamadı... LPG kitinizin orjinal yetkili bayiisini bulun derim bende.