PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Duran arabaya çarpan andaval

memin96
13/05/2017, 09:26
sa arkadaşlar aracım otoparkta park halindeyken bi andaval duran arabama ya girerken yada çıkarken arka tamponun sol alt köşesine sürtmüş ne yapmam lazım araç yeni 3 hafta oldu. model honda civic

34752

34752

szgnpnt
13/05/2017, 09:39
Ulan ne adamlar var ya kazadir olmuş. Sahibi bul durumdan haberdar et bir çözüm yolu arayın. Halledin kaçmış gitmiş adı herif

memin96
13/05/2017, 09:46
sitede kamera var açıp bakamıyoruz adam yokmuş diye kameradan çıkarsa bulucazda işte şimdi ne yapmak lazım onu düşünüyorum

Kadyr
13/05/2017, 09:52
geçmiş olsun. rutuş yaparsanız inceden işinizi görür. yalnız karşı tarafın terbiyesizliği olduğu için kamerada çıkarsa üstüne düşün. tampon olduğu için değer düşümü alamazsınız ama tampon boya parası koparabilirsiniz. yada tamponu düzgün bi pasta cilacı inceden rutuş yapıp pasta yapar uğraşır ince işçilikle olayı çözebilir. onun parasını almaya uğraşırsınız. vermiyorsa da şikayet edebilirsiniz. yada kaskoyu arayıp durumu izah edersiniz kamera kaydı var adam tutanak tutmuyor ne yapabiliriz karşı tarafa diye fikir alırsınız. hani kaskonun anlaşmalı yerine tamponu boyatmak için giderseniz kamera olduğu için karşı tarafa rücü etmek isteyebilir.

memin96
13/05/2017, 10:02
ya ben biraz pinpirikli bi insanım oranın komple gitmesi benim için daha iyi olur adamı er yada geç bulunur servis falan ilgileniyormu peki bu tamponla

punto1414
13/05/2017, 10:14
ilgilenir parayı verdimmi arabayı komple bile boyarlar :) bence rütuş yaptırın geçin,sonuçta tampon..ist da çünkü bu tarz şeyler çok oluyor,çok değil 1 ay önce kırmızı ışıkta durdum bekliyorum arkamda da bir araç var,aradan 10-15 saniye geçti geçmedi küttt arkadan bindirdi..indim aşağı hayırdır dedim ne oluyoruz -sigara yakıyordum ayağımı çekmişim debriyajdan :D

memin96
13/05/2017, 11:25
ya seyir halinde kaza olsa eyv ta :D duran arabaya çarpmak nedir :DD rütüşu sanayidemi yapıyolar bide belli oluyomu ?

Kadyr
13/05/2017, 11:38
rutuşu karşı taraftan kopardığınız paraya göre nerede yapılacağı değişir :D duran arabaya çarpıp kaçanlara çok pis sövüyorum allah larından bulsunlar tez zamanda arabaları ters dönsün

memin96
13/05/2017, 11:52
rütüşu servis yapıyosa orda yaptırırız kameradan çıksın yapan gerisi kolay çünkü sitedeyiz otoparka sitedekiler parkediyo sadece bu binalardan birinde not falanda koymamış bulunca geçiririm ona yok sanayiye gidip 2-3 kuruşa yaptıralım olurmu falan desin yok direk en iyi en pahalı nerdeyse oraya

SinanTR
15/05/2017, 16:43
geçmiş olsun

yapacak fazla bişey yok gidip boyatacaksınız tampon plastik aksam olduğu için ekspertizde sorun olmaz

tayfux
15/05/2017, 16:50
İstanbul da yaşıyorsunuz bence pasta ve rütuş ile halledin zira maalesef bunların devamı gelecektir. Bende İstanbul da yaşıyorum ve arabamı sıfır almıştım. gerçekten sıfır araba alınacak memleket değil. İnsan acıyor.

fawori
15/05/2017, 23:54
geçmiş olsun bulursanız bağlı karakolunuza gidip şikayetçi oluyorsunuz mala zarar vermekten paşa paşa razı olacak katlarıyla karşılamaya