PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : OPET yakıt güvencesi

kutlay
31/01/2007, 02:14
Arkadaşlar malum opet.ten alınan yakıtla motor güvence altında oluyor..
herhangi bir arıza karşısında yakıtı opet.ten aldık diye opet kartına yapılan işlem sonucunda bir ekstre oluyor her benzin alışta!!
bu opet ekstrelerini aldığım günden beri saklıyorum!!
bayağı birikti:B

ne kadarını saklamalıyız??
hepsini mi??

Auto engineeR
31/01/2007, 02:19
bi problem olursa son 10 depoya bakıolar denmişti..
ama son 10 depo derken, 20şer 30ar milyonluk 10 tane olsa da sayılıyor mu bilmem.
sen garanti olsun 10 depo edecek kadar fişi bırak gerisini at

kutlay
31/01/2007, 02:27
bi sorun çıktığında 10 depo muhabbetine bakacaklarına inanmadığımdan hepsini tutuyordum ama çok birikti!!
sorun çıkarsa da büyük maliyet!!

Auto engineeR
31/01/2007, 02:52
bi sorun çıktığında 10 depo muhabbetine bakacaklarına inanmadığımdan hepsini tutuyordum ama çok birikti!!
sorun çıkarsa da büyük maliyet!!
walla ben hiç birini atmadım rahatsız da olmuorum. hatta şimdiye kadarki aldığım mazot miktarını hesaplıyorum arasıra.
kolçağın içindeki yerde saklıyorum hepsini, şimdi kolçağı dolduruyor :)

bahcelili_ali
31/01/2007, 03:29
Shell den alınca kafam rahat oluyo:)

ORACLE
31/01/2007, 08:59
Ben işyerine yakın bir opet olduğunu farkettim ve son depoyu Opetten almaya karar verdim. Bakalım nasıl diye. Full Force 97 aldım. Shell in 95 inden daha iyi olduğu kesin. Performans hemen arttı. Bence gayet iyi. Ancak biraz fazla tüketiyor gibime geldi.

İbrahimKC
31/01/2007, 09:04
VAlla bana opet kart vermediler zaten. Arabayla gelen kart kaybolmuştu, yenisi istendi ama şu anda kart sıkıntısı olduğu için hala gelmedi. Ben Yakıtı hep OPET ten alıyordum zaten hala opet'e devam ediyorum ama yakıt fişlerinin hiç birini saklamadım. Saklamakta aklıma gelmedi açıkcası.

Opet kart verip garantiden yararlanmak için yakıt fişlerinizi saklayın mı deniyor? BEnim haberim yok valla.

nasrettinhoca
31/01/2007, 10:31
Kart varken, fiş biriktirmeye gerek yok...Zaten kartta alınan benzinlerle ilgili bilgiler mevcut...

toful
31/01/2007, 10:53
son 10 depo bilgilerini netten görebiliyorsunuz.

barraquda
31/01/2007, 11:56
walla ben hiç birini atmadım rahatsız da olmuorum. hatta şimdiye kadarki aldığım mazot miktarını hesaplıyorum arasıra.
kolçağın içindeki yerde saklıyorum hepsini, şimdi kolçağı dolduruyor :)

peki internet adresi nedir? ve nasıl bakabiliyoruz? linki var mı? gönderebilirmisiniz...

Auto engineer, kolçak orjinalde yok bildiğim kadarıyla..parçacıdanmı aldınız yoksa internettenmi? linki varmı?

toful
31/01/2007, 12:11
www.opetkart.com.tr den üye oluyorsun kart no ile kiliometreleri dahi görebiliyorsun.aşağıdaki şekilde son 10 hareketi görüntülemektedir.

Tarih
Kart No
işyeri Adı
Şube Adı
İşlem Tutarı
Kazanılan Puan
Harcanan İşyeri Puan
Harcanan Diğer İşyeri Puan
İşlem No
KM Bilgis

kutlay
31/01/2007, 21:46
Shell den alınca kafam rahat oluyo:)

opet yakıt güvencesini kullanmıyorsun desene!!!

Gkhan
31/01/2007, 22:00
Vallaha ben kendimi bildim bileli shell'den benzin alıyorum.Yolda kalıcak gibi olursam ancak ozaman farklı bi yerden alıyorum.Ama burda biyerde okumustum unututm kimin yazdığını kusura bakmayın shell uçuyormuş diğerlerine göre daha az km yapıyomuşsun diye duydum burdan.Vallaha benimde arkadasım var oda devamlı petrol ofisinden alır.

kutlay
31/01/2007, 22:03
Vallaha ben kendimi bildim bileli shell'den benzin alıyorum.Yolda kalıcak gibi olursam ancak ozaman farklı bi yerden alıyorum.Ama burda biyerde okumustum unututm kimin yazdığını kusura bakmayın shell uçuyormuş diğerlerine göre daha az km yapıyomuşsun diye duydum burdan.Vallaha benimde arkadasım var oda devamlı petrol ofisinden alır.

kullandığım kadarıyla shell.i tek geçerim ama malum dizel.lerin zarar görmesine karşın opet güvence veriyor! değilse koç.a para kazandırmak niyetinde değilim!!!

Auto engineeR
31/01/2007, 22:46
Auto engineer, kolçak orjinalde yok bildiğim kadarıyla..parçacıdanmı aldınız yoksa internettenmi? linki varmı?
abi emotionlarda standart, dynamiclerle de konfor paketiyle birlikte geliyor ;)

OzzY
31/01/2007, 23:05
ya ben üye olamadım.

kadoku
01/02/2007, 10:55
Genelde shelden alıyordum son bir kaç seferdir Opete döndüm, benzin fişlerini hep saklıyorum, geçen hafta İst.Yavuztürk'te yeni bir Opet açılmış oradan 95 kurşunsuz alacaktım deponun dibi kalmış o yüzden vazgeçip, ilk defa 97 Fullforce aldım performansda bariz bir artış hissettim ama tüketim konusunda artıp artmadığını pek kestiremedim henüz, depoyu fulleyip öle denemek lazım.

dejavu
01/02/2007, 11:40
@ozzy
bende şimdi opet adresinde incelerken bir bilgiye rasladım..
bence yakıt alırken opetten sen kendin kart için başvur bu kart uygulaması sadece fiata ait bişey değil opet kullanan bütün araç markaları ve sürücüler kullannabilir ve sahip olabilir.. hatta kullandığı aracın sahibi olmayan bile bur karta sahip olabilir.. sen en iyisi opetten yakıt alırken kart için başvur... en kolayı bu..

kutlay
01/02/2007, 13:05
opet koç grubuna ait. koç grubundaki tüm araçları kapsıyor

OzzY
01/02/2007, 13:14
@ozzy
bende şimdi opet adresinde incelerken bir bilgiye rasladım..
bence yakıt alırken opetten sen kendin kart için başvur bu kart uygulaması sadece fiata ait bişey değil opet kullanan bütün araç markaları ve sürücüler kullannabilir ve sahip olabilir.. hatta kullandığı aracın sahibi olmayan bile bur karta sahip olabilir.. sen en iyisi opetten yakıt alırken kart için başvur... en kolayı bu..
benim karta ihtiacım yok zaten yakıt almıyorum :icon_cry:
annemin kartı ile üye olmak istedim ama hata veriyo.

KeOpS
07/02/2007, 00:19
evet üy eolunmuyor bı turlü..
:(