PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil yardım. Çok ufak bir kaza fakat ne yapacağımı bilmiyorum

memin96
05/05/2017, 15:36
Öncelikle sa arkadaşlar. Aracımı geri geri park ederken dalgınlıkla otoparkın kare şeklindeki direğinin köşesine çok hafif çarptım dokundum bile denebilir. Arka tamponda ipince yarım parmak boyu bir göçme oldu, derinize tırnak batırır gibi bir iz olduğunu düşünün. Boya çıkması olmadı. Ne yapmam gerekiyor? Lütfen yardımcı olur musunuz?

volkan1065
05/05/2017, 15:45
Tamponda çöküntü varsa sıcak su döküp alttan hafif ittirin düzelmezse ve boyada catlak varsa aynı görüntü kalır. Nazarlık olarak dursun. Yok ben titiz adamın o görüntü benim sürekli gözüme takılır dersen boyacıya gidip lokal boya atılacak. tampon plastik olduğu için orjinallik aranmıyor ve testlerdede bakmıyorlar. istediğin gibi boyatabilirsin. Birde bu tip bir konu acarken resim koyman daha iyi olur.

memin96
05/05/2017, 15:49
yardımın için teşekür ederim fakat göçük dediğim göçükten ziyade bi çizik düşün derine tırnağını batır öyle bi çizik oldu yani . fakat boya çatlaması falan olmadı . bizim peder biraz panik yaptırtıyo aracı alalı 2 hafta oldu o yüzden.

punto1414
05/05/2017, 15:55
:)geçmiş olsun..arkadan ittirme ile düzelecek bir şey mi?

memin96
05/05/2017, 15:59
teşekür ederim ama ittirilicek gibi değil arabaya tırnağını bastırdığını düşün o kadar ince bişey boya çıkması filan yok zaten nasıl yapılacak onu merak ediyorum

volkan1065
05/05/2017, 16:20
teşekür ederim ama ittirilicek gibi değil arabaya tırnağını bastırdığını düşün o kadar ince bişey boya çıkması filan yok zaten nasıl yapılacak onu merak ediyorum

öyle bir seyse boyanacak. plastık baska turlu duzelmez.

ondermurat
05/05/2017, 16:32
Boya kalkması yoksa sadece göçük varsa belki vakumla çekilerek düzeltilebilir. Geçmiş olsun.

memin96
05/05/2017, 23:25
arkadaşlar teşekür ederim boya kalkması yok ama vakumla çekilmeside mümkün değil gibi çizik gibi bi göçük hatta ezilme oldu

ondermurat
06/05/2017, 20:54
arkadaşlar teşekür ederim boya kalkması yok ama vakumla çekilmeside mümkün değil gibi çizik gibi bi göçük hatta ezilme oldu

O zaman nazarlık olarak dursun :)