PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaskoda yetkili servis mi yoksa anlaşmalı servis mi tercih etmeliyim?

bulo206
17/03/2017, 02:13
Merhaba arkadaşlar. 2007 model 1.3 grande punto sahibiyim ve benim ilk aracım. Aracıma kasko yaptırmak istiyorum. Yaşım 32. Genarali sigortadan aldığım teklif 1560 tl yetkili servis onarımlı ve 1250 TL'de anlaşmalı servis imiş. Hangisini tercih etmem gerekiyor? Bunlar indirimli, kampanyalı fiyatlarmış. Adam aracınız 10 yaşında yetkili servise gerek yok diyor. Anlaşmalı serviste de aracınızın parçası orijinalse orijinal parça takılır diyor. Far ve ayna hasarı olursa değer düşmeyecek filan gibilerinden dedi yada hasarsızlık devam edecek gibi birşey dedi. İstersem 10 defa ön cam değişimi de oluyormuş. Bu konuda çok acemiyim. Sizce ne yapmalıyım?

Kadyr
17/03/2017, 06:22
Oyle birsey yok bikere cam hakki bir defa. Full kasko yaptirinca icinde yetkili serviste var normal serviste var. kaza aninda hangisi isine gelirse ona yaptirirsin. Bu zamanda yetkili servisler dogrubduzgun iscilik yapmamiyor anlasmalilar nasil yapiyordur

bulo206
17/03/2017, 12:12
Yani olacaksa yine yetkili servis olsun diyorsunuz öyle mi? Bana öyle dedi cam değiştirmede istersen 5 kere istersen 10 kere değiştir gibisinden konuştu.

Kadyr
17/03/2017, 12:37
Camda çatlak vs yoksa canın istediği içinde değiştirmiyor ayrıca hakkın olsada