PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garanti değişimleri

ataman
11/03/2017, 16:44
Arkadaşlar merhaba. 2012 1.3mj aracımı ön ısıtma buji arızası sebebiyle bugün Çorlu Haliç Otoya getirdim ve garantisi devam ettiği için ücretsiz değişimini yaptılar. Arka kapı gergileri, direksiyondan gelen tikirtilardanda sikayetciydim bunları da söyledim direksiyon milinin değişeceğini söylediler parça siparişini verdiler gelince hem kapı gergilerini hem direksiyon milini hemde yolcu tarafındaki sismeden ötürü on göğüs değişimlerini yapacaklarını söylediler. Umarım arızayı mil değişimiyle atlatiriz 😀 başına bu olaylar gelen var mı?

igny
11/03/2017, 18:52
Benimde başıma geldi iyi niyet garantisinden değişim oldu

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ataman
11/03/2017, 18:57
Benimde başıma geldi iyi niyet garantisinden değişim oldu

İsmail bey,peki mil değişimi olunca o tıkırtı kesildi mı?

igny
11/03/2017, 19:11
Benim tıkırtı sorunum yoktu direksiyon işareti yanıyordu tıkırtı en sonda çok az oluyordu ma sorun olmamıştı değişimden sonra düzeldi

ataman
11/03/2017, 19:44
Benim tıkırtı sorunum yoktu direksiyon işareti yanıyordu tıkırtı en sonda çok az oluyordu ma sorun olmamıştı değişimden sonra düzeldi

Teşekkür ederim cevabınız için. Bende şuan ilk hareketlerde özellikle tıkırtı var. Servis milden sonra düzelir duzelmezse kutudan olabilir dedi bakalım değişince anliycaz

igny
11/03/2017, 19:45
İnş düzelir

Kadyr
11/03/2017, 20:21
Gergi bende degistirmistim garantiden. Bende degisik tikirti var kaldirimli yollarda yada ufak cukurlarda direksiyon altindan biyerden tikirti geliyor bariz sekilde. Iceriden biseyden sanirim benimki sizden farkli

ataman
11/03/2017, 20:47
Gergi bende degistirmistim garantiden. Bende degisik tikirti var kaldirimli yollarda yada ufak cukurlarda direksiyon altindan biyerden tikirti geliyor bariz sekilde. Iceriden biseyden sanirim benimki sizden farkli

Sizinki de aynı şey olabilir. Çünkü benimki de hem direksiyonda var şuan hemde düz yolda gayet guzelken çukurlu engebeli yollarda boşluk varmış gibi de oluyor. Aslında bugün z rot,rot başı falan değiştirecektim ama servise götürdüm. Mil değiştikten sonra aynı şeyler olursa o zaman rotlara baktircam