PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moderatörlük onayı

OzzY
31/01/2007, 00:43
Auto Engineer shoparr_ ve gkhan00 moderatörlük talebinde bulundu bunlara itirazı olanlar lütfen gerekçesi ile belirtsin

Bunlar şimdilik kesin değil arkadaşlar yani şimdilik yaptım u anketin sonucuna göre değiştirilcek.
bu arada bide AWD eklendi listeye
<!-- / message --><!-- sig -->

Linos
31/01/2007, 00:48
Ozan, bu muhabbet bu akşam açılmış ve hemen akabinde anket açmışsın! Bence diğerlerinin de okuması için bir şans vermelisin! Belki başka adaylar ya da başka fikirler olabilir!

searchandrescue
31/01/2007, 00:50
yıldıray yokmu

microab
31/01/2007, 00:50
Adı geçen arkadaşların ikisi daha önce mod luk yapmışlardı.Bir sakıncası yok en azından şimdilik bu üye sayısı için yeterli diye düşünüyorum.
İlerde Ekleme yapılabilir,meşguliyetleri artarsa yerlerine-yerine başkası getirilebilir...

mTk
31/01/2007, 01:22
Bu arkadaşlara lafım yok ama moderatör sayısı bence az olmalı. Daha önce bu tür şeylere tanık oldum site karışmasın sonra.
Ayrıca yönetici olmak üst derece bir rütbe değil köleliktir hatırlatmak isterim. Eğer kendilerini faydalı olacaklarını düşünüyorlarsa problem yok.

shoparr_
31/01/2007, 01:34
Ozan, bu muhabbet bu akşam açılmış ve hemen akabinde anket açmışsın! Bence diğerlerinin de okuması için bir şans vermelisin! Belki başka adaylar ya da başka fikirler olabilir!

katılıyorum.haksızlık olsun istemem ne bana ne başkasına bu bir gönül işi yapmak isteyen ve yapabilecek ciddi arkadaşlar varsa linosun dediği gibi bekleyebiliriz.8O

Auto engineeR
31/01/2007, 01:38
emreye katılıorum,başka aday arkadaşlar olabilir, bekleyebiliriz

microab
31/01/2007, 01:48
Hayırlı olsun şimdiden...

padawantr
31/01/2007, 08:33
modluk talebinde bulunmak iyi güzel hoş ama neden böyle bir talepleri var onları da yazsınlar bence. sitemizin modluk sorunu mu var sayı olarak? eğer böyle bi sorun varsa ok. ama yoksa extra ne gibi şeyler yapacaklar onu da bi bilelim.

gerçi başkanlık seçimi gibi konuştum :D ama idare edin..

----------------------

Diğer kısmı mesajı yazdıktan sonra okudum. Ama cevaplar çok da istediğim türden değil. Ama benden daha fazla sitede kalacakları kesin :D

nasrettinhoca
31/01/2007, 10:36
Ne iş yapar bu moderatörler...:icon_confused:

civcivx
31/01/2007, 10:55
Bu arkadaşlara lafım yok ama moderatör sayısı bence az olmalı. Daha önce bu tür şeylere tanık oldum site karışmasın sonra.

Bence de. Şu an için zaten 3 tane mod var, sitede çok yoğun bir mesaj trafiği de yok. Bence şimdilik yeterli 3 mod.

Ayrıca hiç kimse üzerine alınmasın, ilerleyen zamanlarda daha da sofistike olacak sitenin konu branşlarıyla ilgili arkadaşlar tarafından mod.luk yapılırsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Yani sadece sitenin internet ortamı üzerinden idaresi değil de, GP'ye çeşitli konularda katkısı olabilecek arkadaşlar demek istiyorum.

Ama eğer mod.luk bu tanımlama ile alakası olmayan birşey ise, hiç problem değil. O zaman, online olma süresi fazla olan ve site ile ilgili sorunlara çözüm üretebilecek arkadaşlar mod olsun.

OzzY
31/01/2007, 11:32
yıldıray yokmu
o zaten grup başkanıoldu onun için anket açmaya erek duymadım 8S

OzzY
31/01/2007, 11:34
Bu rkadaşlar şimdilik kesin değil arkadaşlar yani şimdilik yaptım u anketin sonucuna göre değiştirilcek.
bu arada bide AWD eklendi listeye

shoparr_
31/01/2007, 11:53
benden daha yararlı olabilcek istekli dostlar varsa mod sayısı az olacağı için ben çıkabilirim.böyle bir hırsım yok.soruldu bende yardım edebilceğimi söyledim.ozzy "bunlar" dediğin biziz diimi?arkadaş kelimesini kullansan daha ii;)

Gianfranco
31/01/2007, 12:04
Daha evel moderatorluk tecrubeleri olduklari icin bence mod olmalarinda bir sakinca yok. 3 arkadasimizda bu isi en iyi sekilde yapabilirler. Zaten sitede genelde online olduklari icin yeterli zamani ayirabiliyorlar demektir. Hayirli olsun.

OzzY
31/01/2007, 12:38
sayın moderatörler. servilerle ilgili başlıkları yeni açılan servis bölümüne taşırmısınız

searchandrescue
31/01/2007, 12:47
awd-shoparr-autoengineer eski sitede de mod olan arkadaşlardı bu işi layıkıyla yapacaklarına inanıyorum hangisi - hangileri seçilirse sitemize sağlıyacakları katkının büyük olacağı inancındayım

shoparr_
31/01/2007, 12:55
sayın moderatörler. servilerle ilgili başlıkları yeni açılan servis bölümüne taşırmısınız

taşındı8O

OzzY
31/01/2007, 13:10
teşekkürler emre. beni msnde elersen iyi olur

Misafır
31/01/2007, 22:10
ya galiba ortalığı ben karıştırdım.
tüm dostlarımdan özür dilerim.

ben yanlızca istanbulun büyük bir şehir olması dolayısı ile, vadiye yardım edebilme anlamında yardımcılık istemiştim ama galiba olayın boyutları biraz değişti.

tüm gp ailesinden özür dilerim.

moderatör olan tüm gp kardeşlerimi de kutlarım.
hepimize hayırlı olmasını dilerim.

Linos
31/01/2007, 22:15
Senin bir şeyi karıştırdığın yok Yıldıray! ;)
Her şey bir anda oldu bitti zaten, ne olduğunu anlamadım bile...

OzzY
31/01/2007, 22:21
bu anket sonuçlanana kadar hiç birşey btmedi.

Linos
31/01/2007, 22:25
İyi de, zaten arkadaşların isimlerinin altında Moderatör yazıyor...:) Nasıl bitmedi?

OzzY
31/01/2007, 22:33
bir kaç dakikada yazıldıysa 1 kaç dakikada silinebilir. zate belirtmiştim.

padawantr
01/02/2007, 08:57
Ya madem daha önce mod'luk deneyimleri var. olsunlar o zaman, ama anket maddeleri bi değişik geldi bana OzzY. Demek istediğim 3 adayı da tek maddede oylamak ne derece sağlıklı oldu bilmiyorum.

Gerçi ben oyumu hayır yönünde kullanmıştım o da ayrı :)

microab
01/02/2007, 13:56
Böylesi bir anket olayı kişiselleştirir kanaatindeyim.
Doğru değil,daha doğrusu böyle anket olmaz yahu...