PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ses tuşları ve dış sıcaklık termometre hatası

ahmetsa
16/02/2017, 16:39
selam arkadaşlar benim sorunum direksiyon üstündeki tuşların ses açmaya basınca sesi kısması veya kanalları değişirken fm bandından çıkması gibi yani istediğim eylemleri değilde kendi bildiğini okuyor bir ikinciside dış sıcaklık yani termometre hava sıcaklığını sürekli yanlış gösteriyor bunların çözümü için yardımlarınızı bekliyorum

volkan1065
16/02/2017, 16:44
selam arkadaşlar benim sorunum direksiyon üstündeki tuşların ses açmaya basınca sesi kısması veya kanalları değişirken fm bandından çıkması gibi yani istediğim eylemleri değilde kendi bildiğini okuyor bir ikinciside dış sıcaklık yani termometre hava sıcaklığını sürekli yanlış gösteriyor bunların çözümü için yardımlarınızı bekliyorum

İlk olarak tuşların altlarını temzileyin düzelmez ise aırbag sargı arızası var. Sargı değişimi yada komple sinyal kolu unıtesi değişimi yapılacak. Gelelim sıcaklık göstergesine. Onun içinde sağ aynanın alt tarafında kapak var onu acın orda soketi göreceksiniz soketi kolonya yada saf alkol ile fırca yardımı ile güzel bir şekilde temizleyin. Sonra araç aküsnün kutup başını söküp takın düzelmesi gerek.

ahmetsa
16/02/2017, 16:52
teşekkür ederim bi deneyelim hafta sonu inşallah düzelir..