PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP'sini Seven Otomatik Yıkamalardan Uzak durur

TAVCI
31/12/2007, 01:01
Gecen haftasonu opet benzinlikte aracımı yıkattırıyorum.Aynı yerde birde otomatık makıne var ,tabııkı bıraz daha ucuz.Ama ben hep korkmusumdur o makınadan.Derkan bir Opel Astra geldı , jetonu attı ve tam fırcalar arabanın yanından gecerken aynayı kırdı.Makınanın dort bır yanında 'dogan hasarlardan işletmemiz sorumlu değildir' yazısı yazdıgı ıcın adam sesını bıle cıkarmadı.Siz siz olun 3 kurus daha fazla verın , GP nizi o makınaya teslım etmeyın :)

alipckopat
28/03/2008, 19:12
Evet bende katılıyorum otomatik yıkamalar hızlı ve kolay yıkama yapıyor ama çizikleri hasarları cabası siz siz olun aracınızı o dandik makinalara sokmayın eyer zamanınız varsa başkasına bile yıkatmayın kendiniz yıkayın unutmayın parayı vermeyen kıymet bilmez.

Auto engineeR
28/03/2008, 19:34
zaten grande puntosunu sewen ilk başta fırçalı olduğu için sokmaz makinaya. boyayı çok kötü çiziyorlar

Auto engineeR
28/03/2008, 21:04
atilla abi öle bişi mümkün değil. hadi fırçaları eski miş,yumuşak deseler bile, o makinanın ayarı yok,sert bastırıyor arabaya, araba sallanıyor hatta :D kesinlikle zararlı, zararlı değil diyenden şüphe duyarım :)

yerliplaka34
01/04/2008, 23:17
en güzeli köpüklü fırçasız süngersiz yıkama iç dış 10 ytl değer valla.. ufa tefek tozlandığı zaman toz fırçası aldım kumaştan onunla temizliyorum..