PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dİreksiyon Kutusunda Boşluk

uaygar
14/02/2017, 16:28
Arkadaşlar aracım tümsek ya da çıkurdan geçerken sağ taraftan bi ses geliyor lok lok sesi. Baktırdım direksiyon kutusunda boşluk var dediler , city ile ilgisi var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim? Ankarada nerde yaptırabilirim

Nkaratas
14/02/2017, 16:55
city ile ilgisi olmaz diye düşünüyorum. o direksiyondaki boşluk ya mafsaldan ya da tıkırtı burcundandır

volkan1065
14/02/2017, 17:14
Arkadaşlar aracım tümsek ya da çıkurdan geçerken sağ taraftan bi ses geliyor lok lok sesi. Baktırdım direksiyon kutusunda boşluk var dediler , city ile ilgisi var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim? Ankarada nerde yaptırabilirim

Lok lok sesi genelde Z rotlardan yapar.. İlk olarak tanesi 30 Tl olan Z rotları değiştirin sonra bir daha bakın.

uaygar
14/02/2017, 17:22
Z ROTLARA baktık bi sıkıntı yok gözüyo, tıkırtı burcunu biraz araştırdım o olabilir mi ? direksiyon milinden yapar mı :/ sadece sağ tarafta var

volkan1065
14/02/2017, 17:48
Z ROTLARA baktık bi sıkıntı yok gözüyo, tıkırtı burcunu biraz araştırdım o olabilir mi ? direksiyon milinden yapar mı :/ sadece sağ tarafta var

Z rotu kim kontrol etti amortisör takozunuda bakıldımı. Bazen ustalar iki lastiği sağa sola çevirip direk kutu diyebiliyorlar. Sonra 1000 TL lik direksiyon kutusu masrafına giriyorsunuz.

uaygar
14/02/2017, 22:18
takozlar değişti ama ses kesilmedi, z rotlarına bi daha bakıtayım..

Tracworld59
25/02/2017, 05:07
Aynı sorun bendede var sağdece direksiyonu sağ çevirince kak diye ses geliyor takozları değiştirdim direksiyon milini sıktırdım ses devam ediyor şimdi city değiştircez bakalım olmazsa direksiyon kutusu ve mili kalıyor