PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande Punto Alacam Kararsız Kaldım

spyofthegod
30/12/2007, 15:33
Bende 2004 1.3 Multijet Punto var bunu satıp yeni kampanyayla 2008 Grande Punto 1.3 Emotion 90 bg alayım dedim ŞikayetVar (https://www.sikayetvar.com/index.php?ara=grande+punto&loc=ara) bu sitedeki şikayetleri okudum ve kararsız kaldım şu andaki aracımdan çok memnunum fakat km biraz çok bu yüzden sıfıra yöneldim. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Yalın
30/12/2007, 15:37
herkezi memnun etmek zor bence kendin karar ver kusursuz bir arac yok nitekim kul yapısı her şeyin hayırlısı

SteinGP
30/12/2007, 15:57
bende 1.3 90 emotion kullanıyorum ve gayet memnunum her araba sorun çıkartabilir..

Turq
30/12/2007, 16:17
Her arabada sorunlar yaşanabilir verdiğiniz linkteki şikayetleri acıp okudum. Birçok sorun kullanıcıların bilgisizliginden kaynaklanıyor. Yakıt şikayetleri, bakım yaptırmama, her gpde oluşan kısa zamanda giderilen arızaları kafalarına takan insanlar... Mesela okuduysan biri tamponunun düşmüş olduğunu idda ediyor yolda giderken 12000 km de ben serviste sorumlu biri olsam bu giderken düştü değiştirin die gelen biriyle muhattap bile olmam. Yakıt sorunundan kaynaklanan şikayetler var 5000 km opetten benzin almamış aracı yakıttan arıza yapmış garanti kapsamına alınmasını istiyor bunlar sadece birkaçı. Sitedeki aracı alırken nelere dikkat etmen gerektigiyle ilgili başlığı oku her aracın cıkardığı arızalar var garanti kapsamında giderilen. Grande Punto cok iyi bir seçim inan pişman olmazsın.

Ziyaretçi047
30/12/2007, 17:04
Dostum kullandığın araba fiat ın bu güne kadar ürettiği en sorunsuz arabadır. Aracından memnunsan satma bence. Grande Punto malesef onun kadar sorunsuz değil. Görüntü olarak iç hacim olarak motor olarak evet memnun kalırsın ama servise gidip geldiğin zamanlar eski aracını aramicaksan değiştirebilirsin.

spolat77
30/12/2007, 19:01
Şikayet var.com a şikayet yazanlardan biride benim.Fakat benim şikayetim araçtan ziyade servislerin,sorunları çözmek yerine müşterileri baştan sağmaya yönelik hareket etmeleridir.

grande26
30/12/2007, 19:13
Grandepunto çok güzel fakat bir o kadar da kaprisli bir kadın gibi.Onunla gezmek ,dolaşmak vs... çok keyifli ama ne zaman sizi üzeceği belli olmuyor.

spyofthegod
30/12/2007, 21:26
Tabiki insan araştırma yapınca birden böyle şikayetleri okuyunca şok oluyor. Benim okuduğum kadarıyla ve sizin görüşleriniz sonucunda bu araba tamamdır inşallah bir tek ana bayiden duymuştum skydom hakkında üstünde kar kalınca içeriye su sızdırıyormuş. Buda beni çok etkilemiyor. Eski aracım inşallah bana küsmez. :(

spyofthegod
30/12/2007, 21:29
Dostum kullandığın araba fiat ın bu güne kadar ürettiği en sorunsuz arabadır. Aracından memnunsan satma bence. Grande Punto malesef onun kadar sorunsuz değil. Görüntü olarak iç hacim olarak motor olarak evet memnun kalırsın ama servise gidip geldiğin zamanlar eski aracını aramicaksan değiştirebilirsin.

Evet benimde kafamda bu sorular oldu ama aracım 92000 de ve 16.000.00 YTL verdiler Birde Emotion'ı 1. çalışan akrabası indirimi ile 26.000 ya alacağım yani 10.000 YTL faizsiz kredi ile ayda 830 ödeyecem iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

spyofthegod
30/12/2007, 21:32
Birde aranıza böyle damdan düşer gibi bir soruyla girmek istemezdim ama nasip böyleymiş. Herkeze teşekkürler. Bu forumu kuran ve emeği geçen herkezede ayrıca çok teşekkürler. inşallah aranızda 06.01.2007 tarihinde bir Grande Punto sahibi olarak katılacağım.

ABNEW
30/12/2007, 21:32
Tabiki insan araştırma yapınca birden böyle şikayetleri okuyunca şok oluyor. Benim okuduğum kadarıyla ve sizin görüşleriniz sonucunda bu araba tamamdır inşallah bir tek ana bayiden duymuştum skydom hakkında üstünde kar kalınca içeriye su sızdırıyormuş. Buda beni çok etkilemiyor. Eski aracım inşallah bana küsmez. :(

Görkem, 1,5 senedir skydome lu GP kullanıyorum.Kesinlikle su sızma gibi bir problem olmadı.Zaten skydome un yapısı gereği su sızdırma ihtimali sunroof a göre çok çok daha azdır.Hayırlısı olsun...

spyofthegod
30/12/2007, 21:39
Görkem, 1,5 senedir skydome lu GP kullanıyorum.Kesinlikle su sızma gibi bir problem olmadı.Zaten skydome un yapısı gereği su sızdırma ihtimali sunroof a göre çok çok daha azdır.Hayırlısı olsun...

Banada Birmot Ana Bayi tarafından söylenendi ama yazdığım gibi üstünde kar kalınca senin dediğine göre bu sorunda yok oluyor herkeze hayırlısı tabiki sanada çok teşekkür ederim.

ekorkut
31/12/2007, 12:18
26.000 YTL ye Emotion alırsan çok iyisin. Ben koç indirimi ile 1.3 90HP Active i o paraya aldım 2 hafta önce.