PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Universal Angel Eye

serotizm
29/12/2007, 10:43
Angel Eyes Universal :: Es Racing: car accessories, tuning, parts, styling (https://www.esracing.com/product_info.php?products_id=336)
Sizce bizim araçlara olur mu? Anlayanlar fikirlerini belirtirse sevinirim.

okinen_26
29/12/2007, 16:36
dostum oluyor ben bıtane yapmıs gordum ama :) cok ıscılık lazım bu far camı falan zor cıkıyormus ne bılıyım sence gerek varmı bence okadarda dagıtıp toplamaya gerek yok baska seylere yönel derım ufak tefek seyler :)

01 GrandePunto 909
29/12/2007, 17:33
Garaj bölümünde araçları incelersen yapan arkadaşlar var. Bir bak fikir edin derim; hoşuna giderse yaptırırsın. Takarken farın ön camını fardan ayırıyolrar, onu çıkarıp içerde uygun yere angel ı monteliyorlar;daha sonra farı ısıtarak tekrar camı monte ediyorlar. Ben camı çıkarma işini duyduktan sonra takmak istemedim ancak çıkma far bulursan hosuna da gittiyse yap derim. Takan arkadaşlarla iletişim kurarsan daha fazla yardımcı olacaklardır.

serotizm
02/01/2008, 09:28
Çok teşekkürler...
Canım çıkması fikri benim de hoşuma gitmedi. Şimdilik vazgeçtim.
Çıkma far fikri güzel. İleride belki bulup denerim.

Reddline
04/01/2008, 02:02
biz toplu siyaha boyattık bi ara ben angel istemedim içine siyah zeminli faz on numara femoli sağolsun. Kartepenin karını soğunu marmaris yağmurunu sıcağını gördü banamısın demedi bi mg su almadı içine. bence hiç sıkıntı yok... bilen biri yaparsa sorun olmaz

serotizm
04/01/2008, 09:17
biz toplu siyaha boyattık bi ara ben angel istemedim içine siyah zeminli faz on numara femoli sağolsun. Kartepenin karını soğunu marmaris yağmurunu sıcağını gördü banamısın demedi bi mg su almadı içine. bence hiç sıkıntı yok... bilen biri yaparsa sorun olmazAnkara yolu göründü yani bize :)