PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EGR valfi ve manifolt temizliği ustası

blackbravo
14/01/2017, 05:17
ARACIM 1.6 MJET BRAVO 117 BİN KM İSTANBUL İÇİ EGR VALFİ VE MANİFOLT TEMİZLİĞİ YAPAN VE ARZA IŞIĞI YANMAMASI GARANTİ EDECEK BİR YER VAR MI ? DEĞİŞİM SERVİSTE ÇOK PAHALI 2 BİN UTAR DİYORLAR

BİRDE YAPTIRAN ARKADAŞLAR VARSA NE KADAR TUTAR ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

enginus18
15/01/2017, 20:52
1.3 multjet puntoma yaptırdım geçenlerde ancak fiyattan ziyade yaptıracak yer bulmanız lazım kimse el sürmek istemiyor bana herhangi bi garanti vs vermedi çünkü kendi ustamdı
yağ bakımı ve temizliğe işcilik 250tl
15tl 3 adet balata spreyi
30tl de araba yıkamacıya verdik manifoldu temizlesin diye

KaanTs
15/01/2017, 21:24
ARACIM 1.6 MJET BRAVO 117 BİN KM İSTANBUL İÇİ EGR VALFİ VE MANİFOLT TEMİZLİĞİ YAPAN VE ARZA IŞIĞI YANMAMASI GARANTİ EDECEK BİR YER VAR MI ? DEĞİŞİM SERVİSTE ÇOK PAHALI 2 BİN UTAR DİYORLAR

BİRDE YAPTIRAN ARKADAŞLAR VARSA NE KADAR TUTAR ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

https://www.youtube.com/watch?v=TtiZUAuRGSg hocam bu videoyu bir izle istersen . İstanbul içinde bu usta

blackbravo
19/01/2017, 12:19
1.3 multjet puntoma yaptırdım geçenlerde ancak fiyattan ziyade yaptıracak yer bulmanız lazım kimse el sürmek istemiyor bana herhangi bi garanti vs vermedi çünkü kendi ustamdı
yağ bakımı ve temizliğe işcilik 250tl
15tl 3 adet balata spreyi
30tl de araba yıkamacıya verdik manifoldu temizlesin diye

aynen hocam kimse ugraşmak istemiyor direk değişim diyor oturdugum semte bir ustamız var ona sordum direk gel temizleyelim sabah bırak akşam al dedi cuma yaptırıcam soalsın

blackbravo
19/01/2017, 12:20
https://www.youtube.com/watch?v=TtiZUAuRGSg hocam bu videoyu bir izle istersen . İstanbul içinde bu usta

saolsın hocam serviste ben gitigimde yapıyolardı linea yı 1800 lira tutmuş 1.3 ün bana 2400 lira fiyat verdi servis bu nedir nasıl paralar bunlar :D

GPEMREE
20/01/2017, 07:05
aynen hocam kimse ugraşmak istemiyor direk değişim diyor oturdugum semte bir ustamız var ona sordum direk gel temizleyelim sabah bırak akşam al dedi cuma yaptırıcam soalsın

Sonucu bizimle paylasin lutfen.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi