PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blaupunkt marka oto teybim bloke oldu "radio bloced/wait" sorunu

Brembo0129
06/01/2017, 20:11
Öncelikle hayırlı cumalar ve iyi akşamlar arkadaşlar: geçen kurban bayramında aracımın aküsünü değiştirdim oto teybinde böyle bir sorun olmadı, bir kaç gün önce teybin ekranında " radio code" yazısı çıktı yanlış şifre girince kendini bloke etti şuan hiçbir şekilde ne radyo. ne de cd çalar çalışıyor, böyle bir durumla karşılaşan varmı yardımcı olursanız çok sevinirim.

kara devrim
07/01/2017, 11:05
orjinal teyibi ise bir süre bekledikten sonra kendisi kodu açıyor benim teyp öyleydi fakat tuşlar için yine punto teybi aldım aldığım arkadaş benim aracımda söküp taktım kod sormuyor dedi ama ben aracıma taktığımda kod suz açamadık

Brembo0129
07/01/2017, 11:55
orjinal teyibi ise bir süre bekledikten sonra kendisi kodu açıyor benim teyp öyleydi fakat tuşlar için yine punto teybi aldım aldığım arkadaş benim aracımda söküp taktım kod sormuyor dedi ama ben aracıma taktığımda kod suz açamadık Dört gündür bekliyorum halen kod sorma ekranı çıkmadı :(

Brembo0129
07/01/2017, 11:57
Dört gündür bekliyorum halen kod sorma ekranı çıkmadı :( Teyib kendi orjinal teybidir

FIRSTT
07/01/2017, 14:31
Akünün başını çıkarıp biraz beklersen sorması gerek

Brembo0129
09/01/2017, 21:48
Arkadaşlar bugün itibarıyla sorunu çözdüm, aracı park edip istop ettirdikten sonra teybi açtım ve yaklaşık 40-45 dakika sonra tekrar çalıştırdığımda çok şükür kod sorma ekranı açıldı ve şifreyi girdikten sonra radyo çalışmaya başladı.

Datcali48
06/06/2019, 21:09
İyi günler geçen günlerde 2010 model fiat fiorino aracım teyp kodu istrmeye başladı bende kodu bilmediğim için hiçbirşey yapmadım sonra radio blocked wait yazmaya başladı ve code isteme bölümü artık gelmiyor. Birkaç gün önce aracın ruhsatına bakarken 4 haneli teyp kodunu buldum şimdi code istemee bölümünü nasıl geri getirebilirim.

pozitifdeger
08/06/2019, 19:34
İyi günler geçen günlerde 2010 model fiat fiorino aracım teyp kodu istrmeye başladı bende kodu bilmediğim için hiçbirşey yapmadım sonra radio blocked wait yazmaya başladı ve code isteme bölümü artık gelmiyor. Birkaç gün önce aracın ruhsatına bakarken 4 haneli teyp kodunu buldum şimdi code istemee bölümünü nasıl geri getirebilirim.

Aracınızın aküsünün şase (eksi) kutbunu sökün 15 20 dk bekleyin sonra tekrar takın ya hemen code ekranı gelecektir yada birkaç dakika sonra gelecektir bunun nedeni bcm in teybi görmemesi yada teybin bcm i görmemesidir.