PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City mode arizasi acil yardim lütfen

muratpala
26/12/2016, 15:59
Mrb arkadaslar 2008 model fiat punto 1.4 fire active arac sahibiyim bugun ise giderken direksiyon aniden agirlasti ve zor toparladim kontagi acip kapatinca da eskiye dondu duzeldi ancak beni bi korku sardi arci kullaniyorum ama esim ve 4.5 aylik cocugum da biniyor benle beraber ya bisey olursa...arastirdim kronik bi arizaymis ucretsiz yapilmasi icin ne yapmam gerekiyor. Daha once tuketici koruma derneginden alinti bir yazi paylasilmis forumda ancak bulamadim yardimlarinizi bekliyorum acill saygilar...

datca66
26/12/2016, 16:16
en yakın fiat-tofas servisine gidip garanti kapsamından tamir edilmesini talep edin. Onlarda sizin talebinizi genel müdürlüğe gönderecekler büyük bir olasılıkla sorunuzu çözecekler geçmiş olsun

muratpala
03/01/2017, 14:25
Arkadaslar bugun birmoda gittim dueumu anlattim cihaza bagladilar aracimi 2008 1.4 fire active grande punto ariza kaydini tofasa gonderdiler degisimi onayladi ve onarildigi mesaji simdi geldi kullandiktan sonra degisiklik varmi diye tekrar yazacagim fiat a sonsuz tesekkurler....
Bursa izmir yolu birmot a da tesekkurler ilgilendiler sagolaunlar yardimci oldular.