PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yetkili Serviste Ses Sistemi Montaji Yaptiran Varmi..?

NeoN
25/12/2007, 22:48
Arkadaşlar Aracina Yetkili Serviste Ses Sistemi Montaji Yaptiran Varmi..? Servisin Montajini Yaptiği Bir Marka Varmi .....yoksa Garantinin Bitmesini Bekliyecem...! -----YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM-------

gp_tuning
27/12/2007, 02:02
ses sıstemı aracı garantı dısı bırakmaz kı

karaseytan
28/12/2007, 11:52
ses sıstemı aracı garantı dısı bırakmaz kı

doğru ses sistemi garanti dışı bırakmazki güvenilir ve işini i yapan bir müzik sistemi yapan kıişiye gidersen sorunun çözülebilir..... ;)

cgty
14/01/2008, 18:18
sen genede bi konuş derim servisle, eğer sen al biz monte ederiz derse öle yap, ondan sonra aracının elektrik aksamındaki bir sorun için gittiğinde sen bu arabanın elektrik aksamını garantiden cıkartmıssın diyebilirler..

femoli
15/01/2008, 09:46
hayır öle bişi yok. Birde bu işi hiç bir servis yapmaz yetkileri yok ses sistemi takmaya vede buna garanti vermeye yetkileri yok. garantiyide iptal edemezler

Nafiz
15/01/2008, 09:53
Servislerde yaparlarmı bilmiyorum ama benm GP de fiat Hi-Fi system var.gayet iyi.bagaj duvarında sub bile var.bi sorun derim.

gp_tuning
20/01/2008, 21:46
serwıslere sıstem montajı ıcın aracınızı bıraksanız bıle onlar yapmazlar bı yapana werırler.nerden bılıyorsun dıe sorarsanız araclarımızdakı teyplerın tamırını (fıat we ford teyplerı)bız yapıyorz...

spyofthegod
20/01/2008, 22:10
Servislerde yaparlarmı bilmiyorum ama benm GP de fiat Hi-Fi system var.gayet iyi.bagaj duvarında sub bile var.bi sorun derim.

Bu dediğin sistemi SP içinde satıyorlar ve sıfırdan araç alman durumunda araç italya'daki fabrikadan böyle spariş ediliyor yani sonradan o sistemi takmıyorlar. Nerden biliyorsun dersen kendi aracımdan.

serwıslere sıstem montajı ıcın aracınızı bıraksanız bıle onlar yapmazlar bı yapana werırler.nerden bılıyorsun dıe sorarsanız araclarımızdakı teyplerın tamırını (fıat we ford teyplerı)bız yapıyorz...

evet dediğin doğru eski puntoma pioneer mp3 çalar teyp taktırmıştım bunu servis değil dışardan bir yere yaptırmışlardı.

Nafiz
20/01/2008, 22:15
hıımmm ok o zaman :D