PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : grande punto 1.4 şanzıman robotu arızası

quispol
17/11/2016, 12:47
Arkadaşlar aracımı yeni aldım 2007 grande punto 1.4...Sabahları aracımı çalıştırdığım zaman araçta vites geçiyo ama kendisi geçmiyo 5-10 saniye sonra araç vitese geçiyo...ustaya gösterdim şanzıman robotundan yağ akıttığını söyledi..ya keçelerden ya contadan dedi...daha önce başına gelen oldumu ?? servis 5000tl istiyo bunu nerde yaptırabilirim özellikle gaziantep çevresinde lütfen yardımcı olun :(

MKavruk
17/11/2016, 14:12
Merhabalar Ersin Bey, öncelikle aracınız hayırlı olsun, geçmiş olsun ve forumumuza hoşgeldiniz. Şanzıman robotunun yağ akıtması tamir edilebiliyor. Ben İstanbul'da Gürsoy Oto Fiat servisinde yaptırdım, Ankara ve Bursa'da da yapan yerler var forumdan dualogic diye arttığınızda karşınıza çıkacaktır. Gaziantep'de bulmanız biraz düşük ihtimal olabilir. Gürsoy Oto yetkili servis ve o civarlarda hangi Fiat servislerinin yapabileceğini bilebilir, arayın isterseniz derim. Bulduğunuz bir yer olursa forumda paylaşırsanız memnuniyet duyarız, hatta araç durumu ile ilgili sonradan bilgi verirseniz çok daha iyi olur. Nisan ayında 1 yıl garantili 650TL + KDV fiyata yaptırdım.