PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pasta cila ilgili soru

Wertin
14/11/2016, 14:52
Öncelikle herkese selamin aleyküm siyah puntom var sonax siyah pasta cilasini alsam hic atmadim sizce atabilirmiyim birde kötü sonuc alirmiyim ilk yaptigimdan dolayi simdiden herkese tesekkür eder herkese kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin 😉

volkan1065
14/11/2016, 16:06
Plastik siyah aksama değdirmeden aracı yıkadıktan sonra güneş ve toz olmayan bir yerde el pedi ile uygulayın ama aracınızda çok kılcal çizik varsa geçici parlaklık dışında çok fazla bişi elde edemezsiniz. Bizim araçların boyası yumuşak. Sünger ile yıkarken eğer süngerde kir birikirse boyada kılcal çiziğe bile neden oluyor. Aracınzıı fırça ile yıkıyorsanız ilk olarak kesinlikle fırçayı bırakın. Sonra sonaxın ürünününü alırsanız ara ara uygularsınız.

Dediğim gibi çok iyi sonuç alınmaz. bence biraz para biriktirip polisaj makinasi ile pasta cila ardından seramik yada nano boya koruma yapmak daha mantıklı.

Wertin
15/11/2016, 12:21
Tesekkür ederim tek amacim cizikler degil hem hafif cizikleri gecirmek hem arabayi parlatmak ve ped yerine sünger kullansam olurmu acaba birde siz kendiniz yaptinizmi hiç ?

volkan1065
15/11/2016, 13:15
Üstübe ile yapabiliirsiniz.

Puntology
17/11/2016, 18:26
Grupta bir arkadaş var, telefon ediyorsun kapına geliyor, polisaj makinesi kullanarak 100 lira karşılığında aracı komple pasta cila yapıyor. Kullandığı ürünler mequiarts. Cumartesi günü için randevu aldım bile. İşçiliğini gördüm, yaptığı kırmızı puntoyu gördüm şahane.

ZeMHeRi
18/11/2016, 00:05
Grupta bir arkadaş var, telefon ediyorsun kapına geliyor, polisaj makinesi kullanarak 100 lira karşılığında aracı komple pasta cila yapıyor. Kullandığı ürünler mequiarts. Cumartesi günü için randevu aldım bile. İşçiliğini gördüm, yaptığı kırmızı puntoyu gördüm şahane.

Resimlerini paylaşabilirmisiniz after before şeklinde rica etsem..

tayfux
18/11/2016, 16:16

kim o hocam merak ettim. bilelim çevremizde yaptırmak isteyenler olursa arkadaşımıza iş bulabiliriz..