PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat Punto Teyp Sökme

kerimdemirkan
01/11/2016, 23:52
Merhaba Arkadaşlar İnternetten Bir Siteden Fiat punto İçin Aux kablosu Aldım bildiğiniz üzere Bu Kabloyu Takmak İçin Teybi Sökmeniz Gerek Bende bir nalburdan aldığım kalın demirleri u sekline getirip işe kalkıştım demirleri deliklere sokuyorum ama bir türlü çıkaramadım teybi yerinden oynamıyor bile bunun nedeni ne olabilir daha önce teybi söken arkadaş varsa nasıl yaptığını belirtebilirmi acaba demirler ince veya kalın gelebilirmi açılmaması nedeni bu olabilirmi Yardımınız İçin Şimdiden Teşekkürler...

halilimo
02/11/2016, 00:28
Tirnaklarinin atmasi gerekiyor tabiki o deliklere uygun birsey is gorur. Ben annemin kazak ordugu sisleri kullanmistim. İyice bastirin iceri cok zorlandiysa daha once tirnaklari icinde sikisabiliyor o zaman sikinti. Eger yapamazsaniz bir teyipcide falan cikarttirin

Mert34
02/11/2016, 01:35
Bazen tırnaklara basılsada teyp kendiliğinden atmıyor bir şekilde teybi çekmek gerekiyor bende de böyle olmuştu; 2 adet bu cama yapıştırdığımız vakumlu plastikleri sağdan soldan basıp çektim bu şekilde çıkardım. vakum yoksa yanlardan zarar vermeyecek şekilde kredi kartı gibi birşey ile kaldırmayı deneyin yine çıkmıyorsa Halil abinin dediği gibi tırnaklar sıkışmış olabilir