PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deri direksiyon kaplama

ORS15
31/10/2016, 15:17
Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında deri direksiyon ve vites topuzu için, kaliteli deri kullanan ve iyi bir işçiliği olan bir yer arıyorum, daha önce yaptıranlardan öneri veya tavsiye bekliyorum şimdiden teşekkürler.yaptıran arkadaşlar fotoğrafta koya bilirlerse güzel olur. Fikir edinmek açsından.

volkan1065
31/10/2016, 16:46
Ben araştırma yaparken aşağıdaki linkteki siteyi bulmuştum ali bey. İşlerinde profesyonel gibiler. Zaten gittiğiniz zaman kendilerinden numune isteyin iyi bir firma ise zaten sizin önünüze yaptıkları işi koyarlar. Alman malı deri yaptırın. Şu an orjinalinde olan düz deri değilde kılcal çzigili kabartmalı deriden kullanın. Şu an üzerinde bulunan deri en ufak surtunmede izi belli edip yırtılabiliyor. Belli bir süre sonrada yıpranıyor. Yok orjinali gibi düz deri yaptırıyım dersenız paranıza yazık edersınız.

Diresiyon vites topuzu ile beraber vites körüğünüde yaptırın . Topuz ile körük aynı olmazsa sırıtır zaten. kullandıkları ipinde iyi olmasına bakın deforma olmasın hemen. Direksiyonda M5 dikiş isteyin üzerindeki gibi basit olmasın.

GRUP B DERİ DÖŞEME FİYAT LİSTESİ | Oto Deri Döşeme ALTINUÇ A.Ş. (https://www.altinuc.com.tr/pages.asp?SID=318)

volkan1065
31/10/2016, 16:57
Bu arada bahsetmiş olduğum deri yanı kabartmalı kılcal çizgili için örnek resim

ZeMHeRi
31/10/2016, 19:17
Linki olan yer gayet başarılı bir firma, arkadaşım komple koltuklarını vs yaptırdı 10 numara oldu..

ORS15
31/10/2016, 19:52
Volkan bey teşekkürler, anladım ne demek istediğinizi,altınuç deri döşeme hakkında iyi yorumlar okudum, ama karşıda avrupa yakasında artcar var daha önce oraya yaptırmıştım ama bu aralar dolu olduklarını söylediler, avrupa yakasında olsa daha iyi olucak gidip gelmek acısından.

feyzullah
31/10/2016, 20:08
Soyulam deri direksiyon ve vites topuzları tüm puntocuların ortak sorunu. Ama orijinal deri kaplamayı ben daha çok seviyorum. Orijinali gibi yapan temiz işçilik çıkaran bir yer varsa düşünebilirim. Konuyu takipteyim

volkan1065
01/11/2016, 00:13
Soyulam deri direksiyon ve vites topuzları tüm puntocuların ortak sorunu. Ama orijinal deri kaplamayı ben daha çok seviyorum. Orijinali gibi yapan temiz işçilik çıkaran bir yer varsa düşünebilirim. Konuyu takipteyim

deri seçimi tabiki zevke göre değişir. Önemli olan işçiliktir. Özellikle direksiyona yapılan M5 dikiş işçiliği herşeyi gösteren odur. Onu çok iyi yapmaları gerekir.

Ayrıca düz deri çok çabuk yıpranıyor en ufak surtunme izi belli oluyor. İkinci defa direksiyonun sökülmemesi içindir benim tavisyem tabiki zevkle ve renkler tartışılmaz. Ben sadece tecrübemi aktarıyorum.

ORS15
14/01/2017, 11:03
Arkadaşlar, servis tarafından direksiyon ve vites topuzu ve vites körügünün yıpranan derisi, bir firmada değiştirttiler Takılan deri güzel Ancak işciligi kötü çıktı yapan yerin, tekrar baştan direksiyon ve vites topuzununun derisini değiştirmek istiyorum. Beşiktaşta artcar var daha önce oraya yaptırmıştım ama orada şu aralar sıra bulunmuyor.forumda yaptıran arkadaşlar var mı tavsiye edebileceginiz bir yer.

Ezeldenberi
14/01/2017, 12:01
Ali , daha önce memnun kaldı isen, bence başka bir yere götürüp hiç riske girme. Randevu alabilirsen biraz bekleyip işçiliğinden emin olduğun yerde yaptır.