PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.3 mj emition city mod yardim !

ony55
22/10/2016, 12:32
selam arkadaslar,city mod icin uzun yolda kapatin soylentileri var kimileride city mod surekli acik kalsin ac kapa yapilirsa ariza olur deniliyor..bu konu hakkinda beni bilgilendirebilirmisiniz? tesekkurler

SinanTR
22/10/2016, 22:44
uzun zamandır açık sorun olmadı bence açılması kapanması ile bozulması yada bozulmaması şehir efsanesi sonuçta o modu kapasanız da açsanız direksiyon elektrik destekli olduğu için her daim sistem devrede bence kapanmasında bi sorun yok uzun yolda bile hep açık zaten 20 km yi geçince city devreden çıkıyor

volkan1065
22/10/2016, 23:20
2 yıldır hep açık :) yaz tatilinde 1 hafta içinde tatil için 2500 km fazla yol yaptım sorun olmadı.

City modu tamamne şansınıza bence. Ama tabi etkenler var.

1. Aracınızı park ettiğinizde mutlaka direksiyonu düz bırakın.
2. Lastiği herhangi bir bayırda taşa yada kaldırıma dayamayın.
3. Çukurlardan kasislerden sert geçişden mümkün mertebe kaçının.
4. Tam sağ sol yaparken direksiyonu çok fazla zorlamayın ve bu esnada pati çektirmeye ani kalkışa zorlamayın.
5. Aracın ön tarafından darbe almamasına dikkat edin.

feyzullah
23/10/2016, 08:56
2 yıldır hep açık :) yaz tatilinde 1 hafta içinde tatil için 2500 km fazla yol yaptım sorun olmadı.

City modu tamamne şansınıza bence. Ama tabi etkenler var.

1. Aracınızı park ettiğinizde mutlaka direksiyonu düz bırakın.
2. Lastiği herhangi bir bayırda taşa yada kaldırıma dayamayın.
3. Çukurlardan kasislerden sert geçişden mümkün mertebe kaçının.
4. Tam sağ sol yaparken direksiyonu çok fazla zorlamayın ve bu esnada pati çektirmeye ani kalkışa zorlamayın.
5. Aracın ön tarafından darbe almamasına dikkat edin.

Ben de 2.5 yıldır hep açık kullanıyorum. Sadece bazı zamanlarda uzun yoldayken kapatıyorum. City arızasının modun açık veya kapalı olmasıyla doğrudan bir ilişkisinin olmadığı forumda çokça konuşulmuş. Ben de aynı kanaatteyim ama volkan beyin dikkat çektiği hususlara mutlak surette uymak hepimizin yararına olacaktır.