PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fun, emotion, active, dynimac

Caxzir
21/09/2016, 22:27
Bu konu basligindaki punto grande 2005~2009 yillari arsindaki
Araclarin ne gibi farkliliklari var
Sanayide boşu veya dolusu diye tabir edilen
Araclar hangisi lutfen yardimci olursaniz sevinirim
Ozelliklede konu basligindaki modellerin birbirinden
Ayiran ozellikleri ogrenme istiyorum
Teşekkür ederim.

SinanTR
21/09/2016, 22:56
active en boşu tavan tutamağı ve bagaj lambası bile yok yan dikiz aynalarında ısıtma yok v.s v.s kısaca en boş

dynamic orta doluluk oluyor sis farı 3 satır yol bilgisayarı boyalı ayna ve kapı kolları sis farı arka kapılarda hoparlör bagaj ışığı ve tavan tutamakları var bide sıfır alınırken farkı verildiyse çelik jant ön kol dayama ve dijital klima olabiliyor.ön göğüslükte ve kapı açma kollarında nikelajlar var aynalarda ısıtma var

emotion en dolusun hız sabitlemede ön koltuklarda bel desteğine kadar bikaç özellik daha var 4 cam otomatik mesela en basidinden diğerlerinde sadece ön camlar otomatik

Caxzir
22/09/2016, 03:24
active en boşu tavan tutamağı ve bagaj lambası bile yok yan dikiz aynalarında ısıtma yok v.s v.s kısaca en boş

dynamic orta doluluk oluyor sis farı 3 satır yol bilgisayarı boyalı ayna ve kapı kolları sis farı arka kapılarda hoparlör bagaj ışığı ve tavan tutamakları var bide sıfır alınırken farkı verildiyse çelik jant ön kol dayama ve dijital klima olabiliyor.ön göğüslükte ve kapı açma kollarında nikelajlar var aynalarda ısıtma var

emotion en dolusun hız sabitlemede ön koltuklarda bel desteğine kadar bikaç özellik daha var 4 cam otomatik mesela en basidinden diğerlerinde sadece ön camlar otomatik

Öncelikle verdigin cvp icin cok tesekkurler
Peki FUN modeli ne oluyor ?

arenas
22/09/2016, 12:15
Fun modeli belli yılllarda üretildi,active ile dinamik arasında,dış görünüş olarak en iyi grande punto modeli diyebilirim.16inç jantlar,orjinal marşpiyel,spoiler,karartmalı stop ve sis lambaları bulunur.

Sent from my iPhone using

SinanTR
22/09/2016, 22:30
Fun modeli belli yılllarda üretildi,active ile dinamik arasında,dış görünüş olarak en iyi grande punto modeli diyebilirim.16inç jantlar,orjinal marşpiyel,spoiler,karartmalı stop ve sis lambaları bulunur.

yanlış olabilirim ama ek olarak benim rastladığım fun donanımlı araçlar genelde hep benzinli idi yada bana hep benzinlileri rastladı bilemiyorum

Le10ur
23/09/2016, 16:59
Dynamic alınıp fun yapılması en iyis:)