PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dualogic arızası Ankara yardımcı olursanız sevinirim

Burakbyc
14/09/2016, 17:39
2007 Grande Punto 1.4 Fire araç sahibiyim. Sorunum şu; aracı çalıştırıyorum vitese geçirmeye çalışıyorum, Check transmision............ uyarısı görüyorum. Kapatıp açıyorum aracı sorunsuz devam ediyorum çoğu zaman fakat bazen araç resmen kilitleniyor ve vitese geçmiyor. Kutup başını söküyorum bekliyorum yok. Sigorta kutusunu kurcalıyorum yok. Bekliyorum sonra kendine geliyor. Önce atf eksikliği olarak düşündüm fakat atf eksikliğinden olduğunu artık düşünmüyorum. Çünkü kutup başını söküp taktıkça sorun çözülüyor. Arızanın sigorta kutusu kaynaklı olduğu kanaatindeyim. Aynı sorunu yaşayan var mı? Ankara' da bu sorunu hakkıyla çözebilecek usta veya servis var mı? Sorun hakkında yorumu olan var mı acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bayram günü sürekli kutup başı sökmekten bıktım. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılar

fawori
14/09/2016, 21:47
benim Ankara için tavsiyem sanayide maalesef yok ama serviste var Kavaklıdere gözünüz korkmasın Müslüm Bey ile görüşün yok olmadı şaşmaz tarafında bir alfa servisi vardı bizim araçlarada bakıyorlardı özel servis ama sorun sigorta kutusu diyorsanız iyi bir elektrikçi en önemlisi kazık atma meraklısı olmayan biride var Ostim'de oto elektrikçi servet

Burakbyc
14/09/2016, 22:31
Çok teşekkür ediyorum. Siz de dahil olmak üzere Kavaklıdere Servisi çok methettiler bi uğrayacağım artık.

fawori
15/09/2016, 00:03
hocam şöylede bir tavsiyede bulunayım sanayiye giderim dersen ucuz olma mantığı var ama bu işten anlayanı bulmak tamamen şans işi şanzıman işide hasas kavaklıdere ye bi gösterin komple değişim felan denirse maliyet çok olursa o zaman sanayide iyibir otomatik şanzımancıya bakılır çıkma parça vs.

MKavruk
15/09/2016, 20:08
Merhabalar Burak bey, öncelikle iyi bayramlar ve geçmiş olsun. Dualogic konusunda İstanbul'da sıkıntı çekmiş bir kişi olarak bu sistemi en iyi bilen ustayı şişlide buldum. fiat yetkili servisi gürsoy otoda Bünyamin Usta. Tavsiyem arayıp sorununuzu söylemeniz ve olası hata durumlarını öğrenmeniz. Ankara'da nereye gidebileceğinizi bile sorasilirsiniz. ankra için tavsiyeyi servis danışmanı Ahmet Bey'e de sorabilirsiniz. Sağlıcakla..

Burakbyc
26/09/2016, 14:27
Aracımın tek problemi atf yağının bitmesiymiş. Atf deposunda kocaman bir çatlak oluşmuş. Birkaç kez aracın altını vurdum tahminimce o anlardan birinde oluştu. Siz değerli arkadaşlarıma tavsiyem DUALOGİC arızasında önce atf yağına baktırın. Atf seviyesi için aracı R konumuna alıp bakmak önemli bir hususmuş bunu öğrendim. Ayrıca Ankara'da ikamet eden arkadaşlara KAVAKLIDERE servisi şiddetle tavsiye ediyorum. Müslüm bey her konu ile bizzat ilgileniyor. Araç hazır deyip göndermedi. Onar günlük aralıklarla tekrar görmek istedi aracı. Fiyatlar oldukça uygun ve taksit imkanı var. Ayrıca bu kadar ticari taksinin olduğu yetkili servis görmemiştim.