PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Yönetim Toplantısı

SteinGP
21/12/2007, 23:55
İzmir Yönetimi ismi açıklanmayacak olan bir kaç arkadaşımız,Ozzy,brvhgt ve benim katılımımla gerçekleşmiştir..Katılan arkadaşlara teşekkürler..Alınan kararlar aşağıdadır;

1-İzmir Yönetimi brvhgt,blackpunto35 ve SteinGP den oluşmakta ve bu kişiler dışında bir karar organı bulunmamaktadır..
2-Toplantı yerleri ve saatleri yönetim insiyatifindedir,yönetim dışındaki arkadaşlarımız bu konuda fikir beyan etmekte ser fakat karar vermek veya konu açmakta sınırlıdır..Buluşmalarla ilgili anket ve konu açma hakkı yönetime aittir..Diğer arkadaşlarımız ancak yönetimin bilgisi dahilinde konu veya anket açabileceklerdir..
3-Buluşma,toplantı gibi konuların altına yazılan gereksiz mesajlar silinecektir..
4-Geçerli bir bahane olmadığı sürece buluşmaya Grande Punto ile katılmak şarttır..
5-Forumda yaşanan tartışmalar sonucu,buluşmalarda çeşitli propagandalar,gereksiz tartışma ve huzursuzluk yaratmak gruptan ve forumdan ihraç sebebidir..
6-Buluşmalar özel bir durum olmadıkça tam bir koşul olmamak üzere 2 ayda 1 yapılacaktır..Bu şekilde bir sonraki buluşmanın tarihi uzun bir süre önceden belli olacak,arkadaşlarımızında kendilerini ona göre hazırlamaları sağlanacaktır..
7-En önemlisi forumda ve buluşmalarda saygı ve arkadaşlık ortamı korunacak,hiç bir kimsenin bunu bozmasına ve geçmişteki olaylara benzer şeyler yaşanmasına elden geldiği sürece müsade edilmeyecektir..
8-İlk buluşmada tüm stickersız üyelerimize sticker verilecek,sticker alabilmek için buluşmaya katılmak şartı aranacaktır..Ayrıca site tanıtım kartları da ilk buluşmada dağıtılacaktır..

Tüm arkadaşlarımın bilgisine sunarım..

Fangio
22/12/2007, 00:14
İzmir Yönetimini aldıkları yapıcı kararlar sebebiyle tebrik ederim...

Gkhan
22/12/2007, 20:15
Aynen Devam...

aayhan36
02/01/2008, 23:26
Benim İzmir toplantılarına katılmam şu ana kadar mümkün olmadı. İşlerden fırsat bulursam katılmak istiyorum. Yönetim olarak toplantıda yapıcı ve yerinde kararlar alınmış tebrik ederim.

Nafiz
15/01/2008, 16:59
İzmir Yönetimini Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dilerim.