PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : logolar nasıl sökülür?

invenciblee
03/09/2016, 18:43
Merhaba, 2015 model punto sahibiyim ufak bi işlem için ön ve bagaj dokunmatık logolarını araçtan ayırmam gerekiyor. Kolay yolu varmıdır arkalarından vidalı mı bunlar. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

arenas
03/09/2016, 19:37
Grande punto için konuşayım ama muhtemelen aynıdır.logolar vidalı sistem,vidalarını arkadan sökmeniz gerekir.arka taraf için bagaj kapağının iç tarafındaki plastiği sökmeniz gerekir.Ön taraf için de tamponun,kaput açılınca görünen 4 vidasını söküp,tamponu elle dışa doğru çekerek açılan boşluktan sökebilmiştik logo vidasını.

Sent from my iPad using

invenciblee
03/09/2016, 20:40
cevap için tşkler ön logo dediğin gibi tampon vidaları ile yapılarak olacak gibi fakat bagaj iç plastiğini sökmek zor gibi geldi bana tırnaklı felan sanırım vida göremedim.

arenas
04/09/2016, 05:28
cevap için tşkler ön logo dediğin gibi tampon vidaları ile yapılarak olacak gibi fakat bagaj iç plastiğini sökmek zor gibi geldi bana tırnaklı felan sanırım vida göremedim.

Bagajı indirmek için bi tutamaç var ya sağda,oyuk gibi...onun içinde tek bir vida var.onu söküp,ondan sonra tırnakları hafif hafif kanırtarak o plastiği komple sökebilirsiniz.dikkatli olmak lazım zira tırnaklar her an kırılabilir.

Sent from my iPhone using