PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön panjur Golt GTI gibi boyama

invenciblee
14/08/2016, 16:04
Merhaba,

Öncelikle piyasada satılan benzer kırmızı yapışkanlı şeritler var, kolay olsun diye böyle bir ürün alıp 5 dk da yapıştırılabilir. Benim yaptığım daha çok zaman alan ve biraz emek isteyen bir çalışma. Elim değmişken anahtarlığı da boyadım, ve panjur arkasındaki ufak bölgeye abarth scorpion şeklini ön plana çıkartacak bir boyama daha yaptım. Detayda belki görünür.

Araç üzerindeki görüntüsünü daha sonra atacağım.

Ezeldenberi
14/08/2016, 16:20
Tamda düşündüğüm bir mod olmuş elinize sağlık. Bizim evo'ların panjurları petek desenli değil, bende boyasam yakışır mı?
Sizin aracın en son montajlı halini bir görelim. Aslında İtalyan renkleri kullanılsa nasıl durur?

invenciblee
14/08/2016, 18:15
3379433795

Elbette güzel olabilir, ben beyaz renkte kırmızı güzel durduğu için ve plastik sprey boya renk çeşidi çok olmadığı için kırmızı yaptım. Araç üzerindeki görüntüsü bu şekilde, akşam üstü olduğu için biraz karanlık çıkmış. Sis farı olsa daha farklı olabilir :)

Ezeldenberi
14/08/2016, 19:54
Eklentiler maalesef açılmıyor. Daha doğrusu formda eklentilerin hiçbirini açtığını görmedim. Sis farlarını formda sonradan taktiran arkadaşlar mevcut, isterseniz yardımcı olsunlar. Bence modda sislerden devam edin.

edll
14/08/2016, 21:59
direk yükleme yapınca resimler gösteriyor.
benim öylesine boyadığım var belki fikir verir.

Ezeldenberi
14/08/2016, 22:13
Renk olarak sanki daha canlı kırmızı uygulansa veya nar çiçeği gibi sizce de hoş olmaz mı.

edll
14/08/2016, 22:17
çok sırıtır orda emanet gibi durur. tabi zevk sizin.