PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2012 Grande punto sol STOP LAMBASI AZ YANIYOR. YARDIM LÜTFEN

asilzade
07/08/2016, 03:33
Arkadaşlar merhaba bir konuda yardımınızı rica edicem.
2012 model grande punto aldım, fakat aldıktan sonra ki gece farkettim ki sol stop lambası diğerine göre sönük yanıyor. Bugün stop lambasını söktüm belki ampul vardır değiştiririm diye fakat gördüm ki elektronik bi devre üzerinde led var. stop un arka yüzeyi de kapalı kutugibi erişmek kolay değil. Bu sorunla karşılaşan arkadaşlar var sa yardımcı olurlar sa çok sevinirim.
İzmir de yaşıyorum bildiğiniz bi tamirci varsa ona da gidebilirim. Malum aracı yeni aldım ufak tefek bişi de olsa miğde bulandırıyor:)
Stop un fotoğrafını paylaşıyorum.
33753

aydinhakan
08/08/2016, 16:24
Aynı problem benim aracin da sol stop ledinde vardı. bahsettiğiniz gibi sönük yanıyordu. Türk usulü tamir yöntemiyle biraz vurunca düzeliyordu :) boş bir günümde lambayı söküp kablo soketletini wd40 ile temizledim. O gunden sonra düzeldi.

asilzade
19/08/2016, 15:36
Aydın bey dediğiniz taktiği denedim. İki Üç tokat sonrası düzeldi ve şuanda sorunsuz:) Teşekkürler

Ezeldenberi
19/08/2016, 15:45
Aydın bey dediğiniz taktiği denedim. İki Üç tokat sonrası düzeldi ve şuanda sorunsuz:) Teşekkürler

Aklımızda bulunsun:)

punto1414
19/08/2016, 17:12
:):)