PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : grande punto orjinal teybe aux bağlamak

akaybul
05/08/2016, 16:55
aracı yeni aldım orjinal teyp takılı aux girişini bulamadım nasıl yapmak gerekir

MKavruk
05/08/2016, 19:56
Merhabalar Akay Bey, formumuza hoşgeldiniz. Arama kısmında aux bağlantısı diye aratmanız durumunda konu ile ilgili resimli anlatımlara kadar yardımcı pek çok başlık göreceksiniz. Sağlıcakla..

TR41
14/08/2016, 22:26
s.a fiatta genelde aux girişi bulunmuyor diye biliyorum fakat teylere aux kablosu usb kart okuyucu baglamak mümkün ben kendi aracımda aux kablosu kullanıyorum çokta verimli ses alıyorum
ilgilenen olursa aux kablosu yapıyorum sahibinden de ilanım var burada ilan no paylaşmak yasaktır diye paylaşmıyorum msj atabilirsiniz.

arenas
14/08/2016, 23:02
Teybin arkasında aux soket girişi mevcut.çin sitelerinden uygun fiyatlı satın alabilirsiniz.

Top Quality New Car Accessory 3.5mm AUX Stereo Audio Line Input Cable For Fiat Alfa Romeo Lancia Jul.7-in Cables, Adapters & Sockets from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group (https://s.aliexpress.com/IfMrAbQb)

Sent from my iPhone using

TR41
15/08/2016, 18:56
Çin sitelerinden 3 adet aldım hiçbiri 2010 delphi teyp ime uymadı alırken özelliklede satıcıya msj attım ama sonuç hüsran bunun sonucunda kabloyu kendim yaptım bir yıldırda kaliteli müzik dinliyorum.
Egerki çin sitesinden alıcaksanız soketin gerçek resimini isteyin satıcıdan kendi teybinizin arkasındaki soketle kıyaslayın çünkü araçlarımızdaki teyplerde model ve soket farklılıkları var.

halilimo
15/08/2016, 19:58
Çin sitelerinden 3 adet aldım hiçbiri 2010 delphi teyp ime uymadı alırken özelliklede satıcıya msj attım ama sonuç hüsran bunun sonucunda kabloyu kendim yaptım bir yıldırda kaliteli müzik dinliyorum.
Egerki çin sitesinden alıcaksanız soketin gerçek resimini isteyin satıcıdan kendi teybinizin arkasındaki soketle kıyaslayın çünkü araçlarımızdaki teyplerde model ve soket farklılıkları var.

Aux un fiyati nedir?

arenas
15/08/2016, 20:42
Ben de aldım,2010 Delphi teybimde kullanıyorum uzun zamandır.Soketlerin bosch ,blaupunkt, delphilerde aynı olması lazım,şansıma denk geldi o zaman[emoji1]

Sent from my iPhone using