PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jant tavsiye çok acil

tunceldgknbilgin
04/08/2016, 12:47
merhabalar

aracıma 17 inc jant almayı düşünüyorum fakat malzeme olarak ne seçmem gerekiyor aracı yormasını istemiyorum

benım dusunduğum malzeme şekli hafif alaşım sizce malzeme olarak hangisi olmalı aracı yormaması adına ?*

JeTneT
04/08/2016, 12:51
Fifteen 52 takmayi dusunuyorum sizde bi inceleyin Doğukan bey

ZippO
04/08/2016, 13:01
Bana sorarsanız replica jant kullanmanızı tavsiye etmem.Aracın yere değen tek kısmı sağlam olmazsa sonuç allah korusun felaketle sonuçlanabiliyor.Replica jantlar hem orjinal jantlara göre daha ağırdır hemde daha dayanıksızdır.Aracınızı yorar kaldı ki 17 jantla ince yanak lastik kullanmanız gerekecek buda lastiğin yerden gelen darbeleri emişini azaltarak jantın kırılma riskini arttıracak.Satıcılar yok tse belgeli vs diye elindekini satmaya çalışıyor.Orjinal jant taktırabilirseniz taktırın fakat teneke jantla gezin replica jant ile gezmeyin derim.Aşağıya sizin için örneklerini yüklüyorum.Tercih sizin.

33729

33730

33731

33732

33733

tunceldgknbilgin
04/08/2016, 13:07
Bana sorarsanız replica jant kullanmanızı tavsiye etmem.Aracın yere değen tek kısmı sağlam olmazsa sonuç allah korusun felaketle sonuçlanabiliyor.Replica jantlar hem orjinal jantlara göre daha ağırdır hemde daha dayanıksızdır.Aracınızı yorar kaldı ki 17 jantla ince yanak lastik kullanmanız gerekecek buda lastiğin yerden gelen darbeleri emişini azaltarak jantın kırılma riskini arttıracak.Satıcılar yok tse belgeli vs diye elindekini satmaya çalışıyor.Orjinal jant taktırabilirseniz taktırın fakat teneke jantla gezin replica jant ile gezmeyin derim.Aşağıya sizin için örneklerini yüklüyorum.Tercih sizin.

33729

33730

33731

33732

33733

merhaba teşekkür ediyorum yorumunuz için fakat resimleriniz gözükmüyor :/

ZippO
04/08/2016, 13:13
Google replica jant kırılması yazarsanız öyle de bakabilirsiniz

SinanTR
04/08/2016, 21:21
ben oz racing ultraleggera diye bi model kullanıyorum benimki 16 inç ama 17 si de bulunuyor kesinlikle ve kullandığım jantı replika diye aldım sonradan lastikçi orjinal olduğunu söyledi bence bu modeli bi araştırın zaten 17 alacaksanız ağır jant almanızı kesin bir dil ile önermem yakıt artıyor ve

şansıma ben ikinci el lastikli olarak 600 liraya almıştım ama lastikler bitikti bence ikinci el sitelerini kovalayın derim çok temiz ve uygun fiyatlı şeyler düşüyor.

tunceldgknbilgin
05/08/2016, 13:47
ben oz racing ultraleggera diye bi model kullanıyorum benimki 16 inç ama 17 si de bulunuyor kesinlikle ve kullandığım jantı replika diye aldım sonradan lastikçi orjinal olduğunu söyledi bence bu modeli bi araştırın zaten 17 alacaksanız ağır jant almanızı kesin bir dil ile önermem yakıt artıyor ve

şansıma ben ikinci el lastikli olarak 600 liraya almıştım ama lastikler bitikti bence ikinci el sitelerini kovalayın derim çok temiz ve uygun fiyatlı şeyler düşüyor.

teşekkür ederim mesajınız için ne yazik ki kararımı verdim mini cooper jantları daha mantıklı geldi :) en yakın zamanda fotoyu paylaşacağım

SinanTR
06/08/2016, 00:02
maliyetinide paylaşırsanız almayı düşünen arkadaşlara fikir olabilir

oda çok yakışıyor puntolara fakat piyasadakiler maalesef replika bu yüzden dikkatli kullanmanızı öneririm