PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto evo logo değişimi

ZippO
15/07/2016, 10:57
Merhaba arkadaşlar, hepinizin bildiği gibi araç logoları bir kaç sene içerisinde solup eskiyor.Benimde bu durum canımı sıktığı için gittim yeni logolarımı aldım.Lakin bu logolar vidalı olduğu için montaj konusunda sorun yaşıyorum.Forumda araştırdığımda değişim yapanlar olduğunu gördüm fakat nasıl yapıldığı konusunda punto evo üzerinde uygulama yapılmış bir mesaj yada konu denk gelmedi.Bagaj kapağındakini, içerdeki plastiği söküp bir şekilde hallettik diyelim de ön taraftaki logoyu nasıl değiştiricez logonun bulunduğu kısma ön tarafta el dahi girmiyor.Daha önce değişim yapan arkadaşlar nasıl yaptıkları konusunda yardımcı olurlarsa çok makbule geçer.

Kazasız belasız sürüşler..

arenas
15/07/2016, 18:23
Grandede değiştirttim ön logoyu.ön tamponun,kaputun içinde kalan 4 tane vidasını söküp,ön tamponu el girecek kadar kanırttı usta.ordan vidalarını sıktı.

Sent from my iPhone using

ZippO
15/07/2016, 22:52
Bizde bugün denedik ustayla.Arka logo yanlış olmuş değişecek ön logoyada nikelajın arkasındaki sekmanları söktüğümüz halde el girmiyor.Müsait bir zamanda arabayı bırakıcam büyük ihtimalle tampon sökülüp takılıcak

Ezeldenberi
15/07/2016, 23:21
Benim evo da kendim komple ön nikelajlı bölümü çekip çıkartmıştım, tamamı geçmeli tırnaklı artı üzerindeki logo da geçmeli, önce komple nikalaji tırnaklarını kırmadan sokmeniz sonrada logosu tutan tırnaklarını Tornavida ile ayırıp çıkması lazım.

ZippO
23/07/2016, 11:07
Bu işin daha kolay bir yolu yok mu logoyu bulmak bir dert oldu zaten arka kısma bire bir uyumlusunu bulamadım.Servis orjinal logolara ön arka için 190+ işçilik gibi bir rakam çıkardı.Logonun üstüne yapıştırılan abarth veya fiyat gibi stickerlar olabiliyor mu direk hiç sökmeden logonun üstüne taksak nasıl olur

Ezeldenberi
23/07/2016, 12:19
Bu işlerin uzmanı ve formun ustalarından Mehmet Özcan bey= kemaloto'dan sitesi uzerindeki iletişim bilgilerinden direk arayıp bilgi alabilirsiniz.

Grande Punto Abarth Logo Arka « Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/grande-punto-abarth-logo-arka-pmu313)