PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BEYLİKDÜZÜ TARAFINA YAKIN ROT BALANSTAVSİYE LÜTFEN

ozanoz93
01/07/2016, 23:30
İYİ FORUMLAR ARKADAŞLAR SÖYLE İŞİN EHLİ BİR ROT BALANSÇI BULAMADIM. BEYLİKDÜZÜNDE 1. SİNDE GÖTÜRDÜM JANT YAMUK DEDİ BALANS TUTMAZ YANIMDA PARA YOKTU YARIN BAŞKA BİR ROT BALANSCIYA GİTTİM. ROT BAŞLARI GİTMİŞ. SERVİSE GİDİN SERVİSE GİTTİM. SÖKTÜRDÜM ROT BAŞLARI KOLLARI TAŞGİBİ ÇIKTI. ARKADAŞ BİRTANE USTA YOKMU ROT BALANSÇI BİLDİĞİNİZ TAVSİYELERİNİZE İHTİYACIM VAR İYİ GECELER

Ezeldenberi
02/07/2016, 00:27
Ozan bey, formdan Ali beyin servis yardımı ile konu hakkında ki çözümü ;

Samet bey, pm attım size şuan misafirlikteyim o yüzden foruma giremedim. çok can sıkıcı bir durum ama bu sorun çözülür en azından ben cözdüm.servis istanbul bakırköyde haliç oto da ismail usta var.sıkıntısız halleder manuel ayarlıyor.lastikten olabilir, sol bilyadan ola bilir, city den olabilir,sol ön firenden olabilir, traversten olabilir,king-pim acısından veya kaster acısından olabilir.bunların hepsinin ayrı ayrı testleri var , uğraştırıcı ve zaman alan bir sorun malesef.yarın daha deteylı yazarım.bu arada elektirikli direksiyon yamuk durmaz.
Konu;
https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/61016-aracin-sola-cekme-problemi.html

Mjet
08/07/2016, 16:36
Beykent sanayi petlas bayisi adem yardimci olur

Ezeldenberi
10/07/2016, 01:22
Ozan bey, aracınızın sorununu çözüme kavuşturabildiniz mi?