PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : G.Punto triptonik debriayj değişimi fiyattt :(

blueenvoy
17/06/2016, 11:08
arkadaşlar

kolay gelsin

2007 model fiat punto ile aranıza katılmış oldum daha önceki bravo mu mumla arasam da güzel araç dizel otomatik

sorum şu şu an debriyaj değişimi ile ilgili olarak fiyat bakıyorum da araç 185.000 de

debriyaj seti lansia 1250 tl (volan dahil)işçilik yok 90 bg lik manuellerinkide böyleymiş

-araç 2 den 3 geçmeye çalışırken geçiş devri yükseliyor ama geçemiyor sonrasında şanzıman arızası veriyor ama 3 geçiyor(manuel olarak yükseltince arıza vermiyor)

-yoğun trafikler den sonra araç felaket bir şekilde sarsılıyor N ye alıyorum duruyor ama viteste bekleyince sarsıntı fenaa

sizden yardım isteğim

-debriyajın ömrü var mı yoksa en kısa sürede değişmesi lazım mı, yolda bırakana kadar kullansam sıkıntı olur mu

-fiyatlar normal mi öneriniz var mı şunu da yap şunu yapma veya istanbul için şurada yaptır diye

şimdiden teşekkürler

MKavruk
17/06/2016, 12:48
Merhabalar Cengiz Bey, yolda kaldığınızda çekici işleminin tutarı, açıl bir durumda sıkıntı ve yaşam kalitenizin bozulmasını göze almanıza hiç gerek yok bence. aracın sizdeki ömrü boyunca bir daha değiştirmeyebilirsiniz. Yalnız fiyat biraz pahal geldi. Öncelekli volantı değiştirmeye ihiyacınız var mı onunu belirlenmesi gerekir. Aşağıdaki linkten aracınıza uyabilecek setleri bulabilirsiniz. valeo volantla birlikte 1050TL.

https://www.aloparca.com/oto-yedek-parca/FIAT/PUNTO/Hatchback/2007/1.3_D_Multijet/66

Siteye şase numaranızı yazarak ya da telefonla arayarak aracınıza birebir uyumlu parçaları da bulabilirsiniz. Büyük bir sıkıntı yaşamadan halletmeniz dileğiyle..

uzunsamsun81
17/06/2016, 14:12
Ankara kartaş Serviste 6 ay kadar önce debriyaj balatası ve şanzıman yağı değişimi için işçilik dahil 1100 lira verdim. Genel fiyatları bilmiyorum ama fikir vermesi açısından söylüyorum.

SM-G530F cihazımdan gönderildi

dogangoktug
17/06/2016, 21:21
2011 evo 1.4 dualogic icin ben bayagidir fiyat arastiriyorum
Birmot 1800 verdi

Akpinar fiat ta arkadasim yaptirdi 578tl debriyaj seti degisimi

dogangoktug@msn.com