PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardim!!!

halilimo
11/06/2016, 18:07
Arkadaslar tavan tutamac vitadasinin karsiligini tavan arasina dusurdum. Bunu nasil alabilirim. Korkum ses yapmasi :( birde bu parcanin kodu var mi yenisi nerden bulabilirim. İnternette bulamadim. Tutamaci soktum oyle kaldi takamiyorumda ah fiat.

Ezeldenberi
11/06/2016, 19:18
Halil bey, tavan döşemesini sökmeye çalıştınız mı? Yapamazsanız herhangi bir yedek parçacıdan metal klips alıp takabilirsiniz. Ses yapacak olursa da mecbur tavan döşemesini sökmeniz gerecek.

arenas
11/06/2016, 19:47
Ön tarafta ise belki tavan lambasını söküp ya da güneşliklerin vidalarını söküp,boşluktan uzun bişey uzatıp alabilirsiniz belki parçayı ama tabi daha arkaya ittirme riski de var.Zamanla ,sert fren yaptıkça kendiliğinden ön tarafa da gelebilir.

Sent from my iPhone using

halilimo
11/06/2016, 20:21
Halil bey, tavan döşemesini sökmeye çalıştınız mı? Yapamazsanız herhangi bir yedek parçacıdan metal klips alıp takabilirsiniz. Ses yapacak olursa da mecbur tavan döşemesini sökmeniz gerecek.

Zafer bey fotografdaki klipsle sizinki ayni degil. Soför arkasindaki tutamacin vida karsiligi yatay tavan direginin icinde.

Ön tarafta ise belki tavan lambasını söküp ya da güneşliklerin vidalarını söküp,boşluktan uzun bişey uzatıp alabilirsiniz belki parçayı ama tabi daha arkaya ittirme riski de var.Zamanla ,sert fren yaptıkça kendiliğinden ön tarafa da gelebilir.

Sent from my iPhone using

Klips dosemenin icinde degil malesef. Fotografi dikkat edin. Ordan iceri dustu. Tavanin yatay direginin icinde.