PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni başlayanlara yardım nerden başlamalı ve fiatlar

arslanbicakci
12/12/2007, 08:46
ben daha mesaj sayısından da anlaşılacagı gibi yeni katıldım aranıza ve yardımlarınızı ve acıklamalarınıza ihtiyacım var. cıplak bir dizel punto neler yapılır. nasıl yapılır maliyetleri nelerdir. nelere dikkat etmem gerek tecrube sahibi beyler onerilerinizi bekliyorum. benimkinin coook masrafı olacak her halde cok cıplak yaww;(

yokmu burdan başla diyecek biri inceliyorum internette tuning sayfalarını bizim arabalar hic geçmiyor punto aksesuarları nerden sipariş verilir internette yardım

Linos
13/12/2007, 00:25
Arslan, forumda modifiye yapmış bir çok arkadaş var. Garaj bölümünden araçlara ulaşabilir ve bilgi alabilirsin... Nereden başlayacağın sana kalmış. ;)

chaghrie
13/12/2007, 08:03
Ben de yeni sayılırım. Daha arabam gelmedi ama yakında gelir.

Ben modifiyeden çok yeni punto'da ne gibi bakımlar yapabileceğimizi öğrenmek istiyorum. Özellikle boya ile ilgili. Siyah olacak benim araba. Nelere dikkat edeyim. Rengi korumak için neler yapayım?

Yeni başlayanlara tavsiyelerinizi ben de arkadaş gibi merakla bekliyorum :)

gp_tuning
14/12/2007, 19:38
koruma ıstıyorsan bence aracın on kısmına(kaput) seffaf fılm cektır taslardan falan koruyabılırsın weya cızıklerden

Ziyaretçi047
14/12/2007, 20:31
Muratın da dediği gibi araçlarımızı inceleyerek bilgi alabilirsin. Aracın güzel. Modifiyesiz bırakma :D

holigan
19/12/2007, 11:43
Ben de yeni sayılırım. Daha arabam gelmedi ama yakında gelir.

Ben modifiyeden çok yeni punto'da ne gibi bakımlar yapabileceğimizi öğrenmek istiyorum. Özellikle boya ile ilgili. Siyah olacak benim araba. Nelere dikkat edeyim. Rengi korumak için neler yapayım?

Yeni başlayanlara tavsiyelerinizi ben de arkadaş gibi merakla bekliyorum :)

boya koruma yapılmasını söyleyebilirsin aldığın yere.Bunun maliyeti 118ytl.Ben
yaptırdım.Kime sorduysamda tavsiye ettiler.

TAVCI
05/01/2008, 17:25
Hayırlı olsun öncelikle.Jant ve Body kitten baslayabilirsin bence

gogigogi
05/01/2008, 18:30
önce jant arijinal 15" emo veya 16" lik jantlar