PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : :::..Femoli'den Birkaç Değişiklik..:::

femoli
11/12/2007, 15:47
içine ferahlık geldi kolçakta cuk oldu kapı kolları tutamaklar kalorifer ızgaraları direksiyon kumandaları hepsi uğraştırdı ama güzel oldu :):):)):

https://img262.imageshack.us/img262/8925/canonresimleri063cr8.jpg (https://imageshack.us)

https://img442.imageshack.us/img442/4944/canonresimleri064mz4.jpg (https://imageshack.us)

https://img262.imageshack.us/img262/7180/canonresimleri066kw6.jpg (https://imageshack.us)

https://img262.imageshack.us/img262/5606/canonresimleri065pf4.jpg (https://imageshack.us)

Ah-MeT
11/12/2007, 16:19
eline sağlık çok guzel olmuş:) başarıların devamı femoli

OzzY
11/12/2007, 16:45
Yakışmış :D

cann
11/12/2007, 16:59
okyanus ferahlığı hesabı:),emeğine sağlık güzel olmuş

faruktuzlu
11/12/2007, 17:02
femoli sen bir dahisin!:D:D anladın sen onu!:D:D:D:D:D:D:D

misafir3
11/12/2007, 17:44
eline koluna saglık abıu mukemmel olmuss
hayırlı ugurlu olsun

femoli
11/12/2007, 18:09
Abi konsol nasıl olmuş hiç onun hakkında bir şey demiyorsunuz acaip sekil bir konsol tam oturuyor :D:D:D:D

nicolas
11/12/2007, 18:55
merhaba femoli bu işlemleri folya ilemi yaptın ? ayrıca kolçak çok güzelmiş orjinmi yoksa isottamı ve nasıl olduda koltuk renkleri ile aynı oldu anlatırsan sevinirim.

Linos
11/12/2007, 19:25
Güzel olmuş Mehmet, açmış hakikaten... Eeee, bu kolçağın günahı nedir şimdi? :)

TAVCI
11/12/2007, 19:42
Çok güzel olmus gerçekten.Senin gp yi forumda tek geçiyorum zaten.Maaşallah..

femoli
11/12/2007, 21:36
merhaba femoli bu işlemleri folya ilemi yaptın ? ayrıca kolçak çok güzelmiş orjinmi yoksa isottamı ve nasıl olduda koltuk renkleri ile aynı oldu anlatırsan sevinirim.
:no000000: pek anlamadım ama eğer on konsuldaki mavilikten bahsediyorsanız onlar orjinal zaten ben kapı açma cam plastiği on ızgaralar torpido kapağı vb gibi işlemleri yaptım bir de konsul teşekkr ederim yinede :)

Mehmet kardeşim aracında yaptığın değişiklikler gayet güzel olmuş ammmmaaaaa..
:closedey:Bence iki şey iyi durmamış aracında;

BJK armalı küçük çanta,
Paspasın üzerindeki gazeteler(Şaka, şaka...)...Saygılar tekrar.....
Abi kalbimi kırdın bjk kalbimizde onu oradan sökemezler . artı dikkat ettiysen dışarısı sel seli götürüyor arabamız kirlemesin değilmi normalde yağmurlu havalarda arabayı çıkarmıyordumda babamın iki gündür dışarıda işleri var bende işyerine kendi arabamla geliyorum yoksa çıkarmam babamın dobloso kirlensin :D:D:D:D

Güzel olmuş Mehmet, açmış hakikaten... Eeee, bu kolçağın günahı nedir şimdi? :)
ortaam bu konsuldan çok az geldi son iki tane kaldı birini ben taktım birinide faruk tuzluya ayırdım fiyatıda yaklaşık 35 felan inşallah gelir yani umarım :shy::shy:

Çok güzel olmus gerçekten.Senin gp yi forumda tek geçiyorum zaten.Maaşallah..
teşekkür ederim o kadarda büyük bir değişiklik yapmadım ama bu kış fena geçecek büyük değişim belkiyor femoli'nin gp sini dış görünümle baya bir oynayacağız yapmıyacaktım ama emek harcanacak biraz ....

JASMINE
11/12/2007, 22:28
Güzel olmuş. Ellerine sağlık. Vallahi kıskandım. İzmir'e geldiğinde benim GP'de ellerinden öper :)

tempesty
11/12/2007, 23:02
Kardeş harika olmuş güle güle kullan walla yakışmış o kolçak isottanın en son 200 ytl civarıydı 35 e çok iyi almışsın..Bu kapı kolları ve difüzörleri bende isterim dicem ama kızıcaksın şimdi son icraatım deme :D

Linos
12/12/2007, 00:07
ortaam bu konsuldan çok az geldi son iki tane kaldı birini ben taktım birinide faruk tuzluya ayırdım fiyatıda yaklaşık 35 felan inşallah gelir yani umarım :shy::shy:

Tamam kardeş, gelirse o fiyata, ben de isterim... ;)

femoli
12/12/2007, 09:24
Güzel olmuş. Ellerine sağlık. Vallahi kıskandım. İzmir'e geldiğinde benim GP'de ellerinden öper :)

Teşekkürler yaseminde izmirde bu iş nasıl olacek onu bilmiyorum :D neyse bişiler düşünürüz herhalde bayramda kısmetse gelmeyi düşünüyoruz ama sizin başkanlardan bir organizasyon yok bea:):)

Kardeş harika olmuş güle güle kullan walla yakışmış o kolçak isottanın en son 200 ytl civarıydı 35 e çok iyi almışsın..Bu kapı kolları ve difüzörleri bende isterim dicem ama kızıcaksın şimdi son icraatım deme :D

Gaydeş isotta misotta on numara çok hoşuma gitti normal kolaçak gibi yukarı kalkabiliyor içinde bölmesi var süper valla Gel ortam hallederuk hep son diyoruz hepte kandırılıyoruz :D:D:D

Tamam kardeş, gelirse o fiyata, ben de isterim... ;)
bügün büyük patron geldi o araştırmasını yapacak halleder sen kafanı yorma haber veririm sana:):)

GaladrieL
12/12/2007, 10:18
Ya Mehmet yine coşturdun herkesi beaaa!!! :P

memat
12/12/2007, 11:39
yakışır abime helal

twentynine
12/12/2007, 12:05
bende isterim kolçaktan :D

nicolas
12/12/2007, 14:08
hayır anlatamadım galiba kolçak tan bahsediyorum renkleri konsol ile aynı renk yani mavi benim arabanınki açık bej rengi aynı kolçaktan banada bulabilirmiyiz renkler aynı olurmu ve maliyet nedir

faruktuzlu
12/12/2007, 15:38
arkadaşlar ben aldım femoliden emaneti! kolçağı taktırdım! harbi çok hoş oldu yakıştı valla!

bence femoliyi sıkıştırın arkadaşlar getirtir o!

Mehmetcim çok teşekkür ederim!

unik06
12/12/2007, 16:06
arkadaşlar ben aldım femoliden emaneti! kolçağı taktırdım! harbi çok hoş oldu yakıştı valla!

bence femoliyi sıkıştırın arkadaşlar getirtir o!

Mehmetcim çok teşekkür ederim!

abi,

3. stop'a keşke "J E T" yazdırsaydık sana yaw!! ::)

lakabını da jet faruk yapabilir miyiz acabaa?? https://forum.grandepuntotr.com/images/icons/icon10.gifhttps://forum.grandepuntotr.com/images/icons/icon10.gifhttps://forum.grandepuntotr.com/images/icons/icon10.gif

femoli
12/12/2007, 18:17
Hızlı olan kazandımı diyeyim.... :):)):

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim ...

Konsul geliyor inşallah :D:D:D

JASMINE
12/12/2007, 18:52
Teşekkürler yaseminde izmirde bu iş nasıl olacek onu bilmiyorum :D neyse bişiler düşünürüz herhalde bayramda kısmetse gelmeyi düşünüyoruz ama sizin başkanlardan bir organizasyon yok bea:):)

SİZ GELİN. BAŞKANLARIMIZ BU ARALAR YOĞUN FAKAT SİZLERLE İLGİLENMEYİ ASLA İHMAL ETMEZLER :) ONLAR YOKSA BİZ VARIZ, ERTAN GİBİ DEMLENMEYE GÖTÜREMESEKTE YİNE DE SİZİ ÜZMEYİZ :)

manivela
12/12/2007, 18:58
hayır anlatamadım galiba kolçak tan bahsediyorum renkleri konsol ile aynı renk yani mavi benim arabanınki açık bej rengi aynı kolçaktan banada bulabilirmiyiz renkler aynı olurmu ve maliyet nedir

taner galiba senin dediğini ben anladım kolçak koltuk renginde deil yanları aynalı dikkat edersen koltuk yansımış o yüzden mavi gözüküyo bunu soruyodun heralde yanılmıosam :)

anvil
12/12/2007, 18:58
kimse cevap vermemiş ben cevap vereyim bari.

kolçağın kenarındaki metalik kısma koltuğun rengi yansımış. olay bu :D

OzzY
12/12/2007, 20:59
Mehmet abi bende istiyorum kolçak ona göre :D:D

Linos
13/12/2007, 00:30

Ben bayramda çalıştığım için Ankara'dayım... Küçük bir organizasyon yaparız senin için Yasemin, merak etme! Neticede bizim elemanlar memnun döndüler İzmir'den, e burada da gerekli misafirperverliği elbirliği ile gösteririz artık... ;)

femoli
13/12/2007, 09:44
Ben bayramda çalıştığım için Ankara'dayım... Küçük bir organizasyon yaparız senin için Yasemin, merak etme! Neticede bizim elemanlar memnun döndüler İzmir'den, e burada da gerekli misafirperverliği elbirliği ile gösteririz artık... ;)

:D:D:D:D

iyide murat bu yazıyı yasemin değilki ben yazdım sen bunun neresinden alıntı yaptın allah senin mustahakını versin emiiiii :D:D:D:D:

SİZ GELİN. BAŞKANLARIMIZ BU ARALAR YOĞUN FAKAT SİZLERLE İLGİLENMEYİ ASLA İHMAL ETMEZLER :) ONLAR YOKSA BİZ VARIZ, ERTAN GİBİ DEMLENMEYE GÖTÜREMESEKTE YİNE DE SİZİ ÜZMEYİZ :)

Yok misafirperverliğinize diyeceğim yok :):) teşekkür ederim oraya kadar geldiniz canan da sende, Ertan ve arkadaşlarıda alırız hepimiz bu sefer çay demlemeye gideriz olmazmı .... Gelme işimiz inşallah yatmaz ama yinede sizinde gelme gibi bir durumunuz varsa gerçekten süper olur herzaman bekleriz tüm izmiri :)

Mehmet abi bende istiyorum kolçak ona göre :D:D

Abicim yok oğlu yok oldu nasıl iş anlamadım ama inşallah getirteceğim :)

annibal
13/12/2007, 12:44
hepsi çok güzel güle güle kullan bizede öğretsen mehmet bey özellikle folyo uygulamasını malzemesini nasıl temin edebilirim?

Linos
13/12/2007, 13:46
:D:D:D:D
iyide murat bu yazıyı yasemin değilki ben yazdım sen bunun neresinden alıntı yaptın allah senin mustahakını versin emiiiii :D:D:D:D:

Hakikaten yaw, gece gece saçmalamışım! :D :D :D

06kaymak
13/12/2007, 15:03
cok kotu olmus bence.....:)

femoli
13/12/2007, 15:21
Kıskanç:gun_band::fish0000: Yok dimi senin arabada konuş :D:D :)

oceans
14/12/2007, 01:12
Çok şık olmuş eline sağlık benim arabayıda aynı senınkı gibi folyo ile kapladım.
senden bi yardım talep edicektim kapı açma kollarını boyamak için iç paneli söktünmü bide eğer söktüysen resimde belirttiğim kapı çekme kısmı içerden vidalı ve ayrılabiliyormu o bölüm için parlak siyah folyo aldım kaplama yapacağım yardım edersen sevinirim:siritma:

femoli
14/12/2007, 09:19
O kolu sökme gibi bir şansın yok malesef o bütünleşik bence fazla oynama çok oynadıkça *** çıkıyor :D:D

nicolas
14/12/2007, 13:29
sağol kardeş ben dikkatli bakmamışım

femoli kardeş merhaba bu kolçaktan nasıl edinebilirim yardımcı olurmusun fiyat ne kadar ve nerden buluruz

birde kapıları içten açma kollarını metalik renk yapmak isterim orj olarak satılırmı yoksa kaplamamı yapacağım ne dersin

femoli
14/12/2007, 13:59
Kardeş konsol yok şu anda ne zaman geleceği belli değil .

kapı kollarıda orj var ama çok pahalı biz aynı olayı yani heepsini 30 ,40 ytl ye halettik :D

oceans
14/12/2007, 22:06
O kolu sökme gibi bir şansın yok malesef o bütünleşik bence fazla oynama çok oynadıkça *** çıkıyor :D:D
teşekkerler dostum bende hafta sonu sokmek için girişecektim.Olsa güzel olurdu ama neyse he o konudada haklısın oynadıkca *** çıkıcak gibi:D

femoli
15/12/2007, 13:36
Sadece 5 adet konsul geldi isteyenler özelden msj atabilirler fiyatı 40 ytl ...

Batan geminin malları bunlar :D:D hakkatten öyle naza niyaz geldi valla:)

_BURAK_
15/12/2007, 14:56
abi vala arabana laf söz yok 10 numara

nicolas
15/12/2007, 17:25
kardeş sormayı unuttum birde abarth çıkartmalarını nasıl yaptın hazırda varmı acaba

femoli
15/12/2007, 18:51
Malesef abartlar sona erdi üzgünüm :(

nicolas
15/12/2007, 20:23
anladım farklı birşey de olabilir kardeş varsa

GPKoLiK
15/12/2007, 22:36
arkadaşlar gerçekten konsuller harika ben bizzat gördüm bugün mehmet abinin ordaydım sınırlı sayıda ve çok güzeller

femoli
16/12/2007, 00:43
Bir tane kaldı kol dayama yeri gri isteyen varsa özelden göndersin

iso1907
16/12/2007, 17:09
direksiyonun kaplamasını söküptemi yaptın benimkinide yapmak istiyorum yardım edebilirmisin

femoli
16/12/2007, 20:34
tuş takmının yanında n tutup çekıyorsunuz çok basit çıkarması ,çıkardıktan sonra boyuyorsunuz..

ORACLE
16/12/2007, 23:19
Abi sen bu kolçağın montajından bahset biraz. Nereye nasıl takılıyor bu. Eğer koltuk döşeme delme işi falan varsa biraz düşünmek lazım

OzzY
16/12/2007, 23:31
Ben kavuştum kolçağıma Mehmet abi sağol
Zippoya bakmaya unutma :(

@ORACLE
Mehmet abi çok kolay kendin bile takarsın dedi sanırım bu durumda gerek yok döşemeyi kesmeye ayakalrı filan var.

jagar
17/12/2007, 04:23
abi estirmişsin yine yav :D eline sağlık güzel olmuş :)

femoli
17/12/2007, 09:42
Abi sen bu kolçağın montajından bahset biraz. Nereye nasıl takılıyor bu. Eğer koltuk döşeme delme işi falan varsa biraz düşünmek lazım

montajı basit içinden çıkan aparatları kolçak a monte ediyorsun sonra kolçakı elfreninin arka tarafına koyup yanlarından iki civata atıyorsun koltuğu felan sökmüyorsunuz koltuğa takılmıyor elfrenin olduğu konsula takılıyor ..Koltuğu kesmeye felan kalkmayın ürünü görünce nasıl basit olduğunu anlayacaklar..

Ben kavuştum kolçağıma Mehmet abi sağol
Zippoya bakmaya unutma :(

@ORACLE
Mehmet abi çok kolay kendin bile takarsın dedi sanırım bu durumda gerek yok döşemeyi kesmeye ayakalrı filan var.

Evet ozzzy zippon benim araca düşmüş kısmet işte :D:D:D bir ara veririm ..

abi estirmişsin yine yav :D eline sağlık güzel olmuş :)

teşekkür ler jagar işte boş kaldıkça bişiler yapmaya çalışıyorum allah boş bırakmasın beni mazallah :D:D

EAGLE SAİM
17/12/2007, 19:15
Arkadaşlar Herşey çok Güzel çok Hoş
Iyi Günlerde Kullaniniz

pasific
12/03/2008, 18:32
Mehmetciğim sana özelden de mesaj atım mümkünse bu kol dayamadan bende istiyorum. Montaj işlemi nasıldır bunun resimde pek anlaşılmıyor da.

OzzY
12/03/2008, 20:36
Kampanyalar bölümündeki kolçakla ilgili mesajda montaj için detaylı fotoğraflar mevcut

pasific
13/03/2008, 15:46
Kampanyalar bölümündeki kolçakla ilgili mesajda montaj için detaylı fotoğraflar mevcut

Teşekkür ederim gördüm. Bugün sipariş verdim inşallah bende kavuşacağım.