PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Km saati yanıp sönmesi

ape
03/04/2016, 01:52
Öncelikle Selamün Aleyküm,

Bu konu hakkında detaylı bir paylaşımın geçmiş zamanda yapıldığını biliyorum ve ilgili konuyu okudum fakat o konuyu okumam bi çare olmadı arkadaşların verdiği tüm önerileri yaptım
1- akü kutup başlarını söktüm taktım
2- akü kutup başlarını temizledim zımparaladım taktım olmadı
3- aküm zayifladı düşüncesiyle sıfır mutlu akü aldım olmadı
4- servise gittim makineye bağladılar navitech 145r multimedya teypten kaynaklandğını söyleyip radio hatasi verdiğini söylediler
5- aracımda yine bu forumdan tavsiye üzerine aldığım navitech 145r mutlimedyayı 2 yildir kullanıyorum problemim 5 aydır var
6- multimedya teybimi soketlerinden komple çıkardım araçla bir bağlantısı kalmadı fakat yine olmadı
7- bu konu hakkında istanbul asya avrupa tarafında kesin çözüm yazılım atarım sıfırlarım yada hatayı silerim diyen bir arkadaş varsa(servis silemediğini söyledi) yardımını bekliyorum gerçekten çok kafama takılmaya başladı arabadan soğudum

ersineroglu
07/05/2017, 17:45
Bende de aynı problem var. Blue me li bir teyp takmak gerekiyor dediler ama öyle bir teybi nerede bulacağımı bilemedim.

Modonur
07/05/2017, 21:36
Saati ayarlayınca yanıp sönme sorunu kalkar, akü kutup başını sökünce saati ayarlamadığın için yanıp sönüyor.

edll
08/05/2017, 02:23
ben böyle bir sorunu ekranı 3 satırlı ekranla değiştiğimde yaşadım. hem km yanıp sönüyor hemde park yardımcısı hatası veriyordu. orjinalde park yardımcım olmadığı için bu normaldi. ustamın servisteki arkadaşına gönderip park yardımcısı hatasını bilgisayardan silince km de normale döndü.