PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım

serdalKYZ
31/03/2016, 22:10
Ikı konuda sorum olacaktı
1) aracımın 60bın bakımını yetkılı servıs dısında baska bır yere kıs gırmeden yaptırmıstım km 59bın cıvarı ıken sımdı kmsı 62bın oldu aracı calıstırınca ekranda servıs zamanı gectı uyarısı cıkıuor her calıstırmada nasıl kapatabılırım

2)aracıma ınternetten dvdlı navıgasyonlu multımedıa aldım radyo kanallarını kaydedıyorum fakat bıkac gun sonra kendılıgınden hepsı sıfırlanıyor sureklı bunun sebebı nedır acaba

ibrahimaydin
02/04/2016, 09:01
Sol tarafta sis farlarının düğmesinin olduğu yerde menü tuşuna basarak ana menüde gezin, servis zamanıyla ilgili bir alt menü var oradan servis zamanını sıfırlayın.

Multimedyanın hafıza elektriğini direk aküden almaları gerekiyordu. Sanırım kontağa bağlamışlar. Bu yüzden kontak kapalıyken hafıza elektriği gelmiyor ve hafıza siliniyor. Elektrikçinin bağlantığı kontrol etmesi lazım.

serdalKYZ
02/04/2016, 13:03
Sol tarafta sis farlarının düğmesinin olduğu yerde menü tuşuna basarak ana menüde gezin, servis zamanıyla ilgili bir alt menü var oradan servis zamanını sıfırlayın.

Multimedyanın hafıza elektriğini direk aküden almaları gerekiyordu. Sanırım kontağa bağlamışlar. Bu yüzden kontak kapalıyken hafıza elektriği gelmiyor ve hafıza siliniyor. Elektrikçinin bağlantığı kontrol etmesi lazım.
Cok tsk.servısle ılgılı sorunu hallettım ancak bılgısayara baglayıp duzelttıler.ıkıncısıne de bakıyım.cok saolun