PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kalorifer sorunu

igny
27/03/2016, 22:22
Arkadaşlar merhaba grande punto 1.3 90lık sahibiyim active model
Kaloriferi açtığımda sürücü tarafı normal ısıtıyor fakat yolcu tarafı torpido içinden soğuk hava geliyor altlardan sıcak geliyor yanlız.klima açık değil dijital klima yok normal klima mevcut soldaki son kırmızıda sağdakinide 3 te kullanıyorum genelde.yardımlarınız için teşekkürler

acemi
27/03/2016, 22:47
dün yazmışlardır, polen filtresi kapağı yerinden çıkınca oluyormuş

khanunl
27/03/2016, 23:34
Arkadaşlar merhaba grande punto 1.3 90lık sahibiyim active model
Kaloriferi açtığımda sürücü tarafı normal ısıtıyor fakat yolcu tarafı torpido içinden soğuk hava geliyor altlardan sıcak geliyor yanlız.klima açık değil dijital klima yok normal klima mevcut soldaki son kırmızıda sağdakinide 3 te kullanıyorum genelde.yardımlarınız için teşekkürler

Polen filitresi kapak tırnağı kırılmış olabilir,yada filitreyi değiştiren usta kapağı oturtamamıştır.Ustaya kapak tırnağının olduğu yerdeki vida yuvasına vidalı montaj yapmasını söyleyin.Bir dahaki polen filitresi değişime kadar sorunsuz kullanırsınız hatta kapağın tırnağı kırık bile olsa vida kullanıldığı için kapağı değiştirmek zorunda kalmazssınız.Kolay gelsin.

igny
28/03/2016, 10:55
Tşk arkadaşlar kendim yapabilirmiyim yapabilirsem nasıl yapmam lazım acaba

Sent from my iPhone using

igny
06/04/2016, 09:59
Evt arkadaşlar dediğiniz gibi polen filtresi kapağı tam oturmamış o yüzdenmiş teşekkürler.